Nová Škoda Fabia už není kombík. Zato ale získala na stylu

Ještě stále jsou ke slyšení ohlasy, že nová Fabia je sice stylová, ale combi varianta měla být zachována. Na druhou stranu je zjevný posun ve volbě zákazníků, což nepochybně stojí za rozhodnutím Škody Auto představit novou Fabii už pouze v krátké variantě. Malý hatchback přitom dostal do vínku pořádnou dávku stylu, narostl do šířky a mírně se snížil, takže celkové proporce vozu vypadají mnohem lépe. Nové Fabii to zkrátka sekne.

Proč si ji zamilujete?

Ačkoliv produkce mladoboleslavské automobilky nebyla nikdy označována jako založená na emocích, tak právě s novým malým hatchbackem se to škodovka snaží změnit. A je na první pohled patrné, že se to daří. Nová Fabia je stále tím praktickým vozem, pro který si získala oblibu zákazníků, v rámci dané kategorie tedy nechybí prostorný zavazadelník o objemu 380 litrů, ale k praktičnosti přidává také elegantní vzhled, který emoce vzbudit umí. Fabii si můžete vybavit řadou stylových prvků včetně panoramatické střechy.

Je vcelku patrné, že oproti předchozí generaci umí novinka zaujmout oko nejednoho pozorovatele. Změn doznal také interiér, tedy rovněž z pohledu řidiče, odkud většina z nás vidí své vozidlo nejčastěji, budete mít pocit moderního a zcela nového vozu.

Pomáhá vám zde také mnoho vychytávek, jako jsou:

  • Asistence pro parkování
  • Aktivní asistenční prvky pro řízení vozidla

V interiéru se užijete také komfortu, kdy máte k dispozici dvouzónovou klimatizaci, mnoho možností připojení chytrých zařízení a jiné moderní elektroniky, ale také řadu dalších prvků, které si můžete nakonfigurovat do výbavy.

Na kolik vás vyjde?

Otázkou je vždycky cena a v závislosti na výbavě zaplatíte za Fabii od 339 900 Kč. K dispozici jsou základní výbavy Ambition a Style, které vám představí aktuální ceník Škody Fabia. Obě výbavy lze navíc doplnit o prvky z akčních nabídek Ambition Plus a Style Plus, případně o pakety jako je Travel Assist nebo Sportovní paket.

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *