Vibrační masáž: klíč k uvolnění a regeneraci

Masáže neslouží pouze k uvolnění od bolesti namožených svalů nebo zablokovaného kosterního systému. Svědčí i našemu půvabu. Jak? Prokrvením pokožky se nabudí lymfatický systém a tělo se se začne čistit, což svědčí pleti, vnitřním orgánům a v neposlední řadě budeme mít i lepší náladu.

Masážní přístroj na hlavu i krční páteř

Masáže nebo masážní přístroje samotné přináší mnoho benefitů. Ať už vaše tělo hnětou prsty maséra nebo vaší pokožkou prostupují vibrace, vždy se aktivují nějaké ozdravné procesy, ať jde o prokrvení, podporu tvorby kolagenu nebo se začnou vylučovat toxiny. Podívejme se však na některé přístroje konkrétně. Znáte masážní přístroj na hlavu? Vypadá jako takový pavouk. Pružné nožičky umí krásně stimulovat akupunkturní body na vaší hlavě. Jedinečná technologie přístroje nahradí 10 lidských prstů maséra, čímž přispívá k dokonalému uvolnění. Můžete si zvolit rozsah vibrací, pomůcka se přizpůsobí velikosti každé hlavy a nabízí čtyři masážní programy. Máte však často problémy s bolestmi hlavy, které jsou od krční páteře? Pak vám nemůže chybět masážní přístroj na krční páteř. Slouží k dokonalé relaxaci, protože se uvolníte, lehnete si a zvolíte si program, s nímž uvolníte centra bolesti. Uvidíte, jak budete rychle pociťovat odblokování bolestivých míst jednotlivých obratlů krční páteře, čímž bude mizet i bolest hlavy. Přístroj také zlepšuje kvalitu krevního oběhu a zmírňuje otoky. Je na dálkové ovládání, takže se obsluhuje skutečně komfortně.

Kosmetické přístroje pro vaši krásu

Masážních přístrojů je však mnohem více, a jak jsme zmínili, vibrace slouží nejen k odblokování bolesti, ale přispívají i k půvabu. Skvělý je i vibrační masážní přístroj specializovaný na odstranění celulitidy. Povrchové tlaky totiž působí do hlubších vrstev pokožky, kde odbourají zbytnělé tukové buňky, jež mají za následek pomerančovou kůži. A kosmetické přístroje na obličej jsou kapitolu samou pro sebe.

Kolagen je protein, který tvoří základní stavební kámen lidské kůže, vlasů, nehtů a vaziv. Naše těla ho vyrábějí přirozeně, ale tato produkce se začíná zpomalovat kolem věku 25 let a pokračuje v zpomalení s postupem času. Avšak je důležité si uvědomit, že i když se produkce kolagenu zpomaluje, naše tělo stále produkuje kolagen i v pozdním věku. Pokles v produkci znamená, že tělo již nevyrábí kolagen tak rychle, jak ho spotřebovává. Tento proces je jednou z příčin stárnutí kůže, jako je vznik vrásek a ztráta elasticity. Životní styl a strava mohou také ovlivnit produkci kolagenu. Například kouření a nadměrné slunění mohou produkci kolagenu zpomalit. Na druhou stranu, strava bohatá na vitamíny a minerály, jako je vitamin C a zinek, může pomoci podporovat produkci kolagenu. Vznik kolagenu lze také stimulovat zvenčí. Právě to umí příslušné nástroje, které vás i zbaví staré, zašedlé pokožky, dodají jí jas a pružnost, zbaví otoků a celkově vypnou pleť. Podívejte se na nabídku firmy www.beautyrelax.cz.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *