Víme, jak ušetřit na cestovním pojištění!

Vyrážíte na dovolenou či na služební cestu do zahraničí? Pak rozhodně neopouštějte domovinu bez sjednaného cestovního pojištění. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že zariskujete a ušetříte, raději svůj postoj přehodnoťte. Cestovní pojištění vás nemusí stát spoustu peněz a naopak vám může nemalou částku zachránit. Připravili jsme pro vás několik praktických tipů, které se vám budou při sjednávání cestovního pojištění hodit. Nespoléhejte se na „modrou kartičku“ zdravotního pojištění či na cestovní pojištění ke kreditní kartě. Sjednejte si plnohodnotné krytí, na které se můžete stoprocentně spolehnout.

Porovnejte sazebníky a pojistěte se online

V dnešní uspěchané době není čas na návštěvu poboček. Stačí, když do vyhledávače zadáte „cestovní pojištění výhodně“ a porovnáte jednotlivé nabídky pojišťoven. Dejte si však dobrý pozor na pojistné podmínky. Cena by neměla být rozhodujícím faktorem – mnohem důležitější je rozsah a výše pojistného krytí.

usetrito.cz_online_ergo_cz_01

Pojistěte si pouze rizika, která nemáte pojištěná jinde

Možná již máte sjednané pojištění domácnosti či jiné pojištění, v rámci kterého jste si připlatili také připojištění odpovědnosti. Koukněte se do smluvních podmínek a zjistěte, zda platí pouze pro Českou republiku nebo i v Evropě. A našly by se i další případy, kdy již odpovídající pojistné krytí máte a nemusíte za něj platit znovu.

Limity volte obezřetně

Pro cestování po EU stačí limit 3 mil. Kč. Pokud by byla cena případné operace vyšší, pojišťovně se vyplatí zařídit převoz do České republiky. V případě cestování mimo Evropu, především pak USA a Kanada, je lepší zvolit vyšší limity. Lékařská péče je zde výrazně dražší než v Evropě.

usetrito.cz_online_ergo_cz_02

Cenu cestovního pojištění zjistíte online

Máte strach, že vás kvalitní pojištění vyjde příliš draho? Vsaďte na pojišťovnu ERGO, která nabízí široké spektrum balíčků a připojištění. Vše vyřídíte online za pár minut a ceny cestovního pojištění vás mile překvapí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *