Vybavte svou dílnu chytře, vybírejte u odborníků

 

Ať už docházíte do zaměstnání nebo máte svou dílnu doma, je dost dobře možné, že prací strávíte hodiny a hodiny vašeho času. Jako odborníci jistě znáte základní vybavení, které ke své činnosti používáte. Uvažovali jste ale také nad zázemím, jako je kvalitní nábytek do dílny? Ten vám starý rozviklaný stůl, který dosloužil někde jinde, nenahradí.

Vzhled pracoviště souvisí i s výkony

Chcete-li moderní a současně i kvalitní zázemí, poohlédněte se po něčem z odolných materiálů a s dlouhou životností. Dílenské pracovní stoly, které vytvářejí zlaté české ručičky, můžete přeci mít i vy. Pokud k nim doplníte další skříně, stoly či lavice, získáte ucelené řady dílenského nábytku, jež dodají prostoru jednotný vzhled. Především ale vytvoříte místo, kde půjde všem práce lépe od ruky. Je prokázáno, že pokud se zaměstnanci cítí u své práce komfortně, odrazí se to i na kvalitě a kvantitě jejich odvedené práce. Tak proč to nezkusit?

Variabilitě se meze nekladou

Dílenský nábytek od firmy polak.cz padne do průmyslových provozů i malých dílen, je variabilní a klade velký důraz na ergonomické požadavky. Výhodou je jednoduché ovládání a bezpečnost, která je na pracovišti velmi podstatná.

Vězte, že stejný dílenský ponk a stůl, který si tu můžete objednat, používají i v zahraničních firmách. Čeští nábytkáři totiž své výrobky vyvážejí již do 9 zemí po celé Evropě.

Vybírejte, co srdce ráčí

Protože se v katalogu českého výrobce nachází až 2000 výrobků, máte opravdu z čeho vybírat. Chcete vysoce stabilní stůl do dílny o šíři 150 až 250 cm? Stoly a ponky můžete dovybavit i kontejnery (šuplíky), kolečky, pracovními deskami MASIV či MULTIPLEX nebo speciálními nastavitelnými nohami. Udělejte si čas na to, aby se v budoucnu vám či vašim zaměstnancům pracovalo jen a jen lépe.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *