Vydejte se do Nízkých Tater a navštivte hotel Björnson. Budete nadšení, ať už pojedete ve dvou, s dětmi či s přáteli

Spousta z nás ještě nemá za sebou letošní dovolenou. Pokud vám po ní doslova prahne srdce a chystáte ji na září či říjen, protože dříve pracovně či z osobních důvodů nemůžete, určitě se poohlédněte po ubytování v Nízkých Tatrách, kde zaručeně získáte energii na další měsíce. Tatry vám sice nezajistí pobyt u moře, ale ze zážitků, které vám tyto majestátné hory denně nabídnou, budete jistě unešení.

Abyste byli spokojeni, chce to skvělé ubytování

Muži často říkají, že kvůli ženě museli vybrat takové či makové ubytování. Ale ruku na srdce… Když je ubytování dle našeho gusta, dovolená je jednoduše skvělá. Je dobré mít „základnu“, do jejíž náruče se budete po nachozených kilometrech rádi a s důvěrou vracet. Takový je třeba hotel Nízké Tatry s názvem Björnson.

Hotel Björnson se řadí k neznámějším tatranským hotelům. Najdete ho v Demänovské dolině uprostřed lyžařského střediska Jasná. Pro milovníky lyžování a zimní návštěvy je cool, že leží v blízkosti svahu a lanovky, z hotelu se dostanete na lyžích do celého střediska Jasná – Nízké Tatry.

Ubytovací komplex zahrnuje ubytování v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu a v nedávno zbudovaných chatkách TREE HOUSES, které skvěle zapadají do místní přírody. Aktuální kapacita ubytování zahrnuje 216 lůžek včetně přistýlek.

Hotel Liptov nabízí wellness, ubytování pro rodiny s dětmi, pro party přátel, na své si přijdou i ti, kteří chtějí ušetřit díky pobytům v akci. Kupříkladu právě teď můžete využít speciální nabídku na víkend, kdy vás noc pro dvě osoby vyjde na cenu od 97 EUR. Lákavý je i letní balíček od 219 EUR za 2 osoby a 2 noci. Anebo ještě výhodnější podzimní balíček, kdy za 2 noci a 2 osoby zaplatíte cenu od 159 EUR.

Podívejte se na bjornsonka.sk, prohlédněte si možnosti ubytování, rezervujte to „pravé ořechové“ a vyjeďte do Nízkých Tater. Budete nadšení.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *