Výši hypotéky si můžete spočítat sami

 

Dnešní moderní technologie umožňují získat přehled o nabízených finančních produktech bankovního i nebankovního sektoru. Můžete si dokonce sami spočítat, jaké máte možnosti a kolik finančních prostředků prostřednictvím nabízeného úvěru získáte.

Spočítejte si své možnosti

Před několika lety se dostal do povědomí občanů v České republice jeden finanční produkt, který k nám zavítal ze Spojených Států. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku. Tento produkt může mít bankovní i nebankovní podobu. Co má ale společného, je jeho bezúčelovost. Můžete si tedy financovat cokoliv vás napadne. Třeba zajímavou rodinnou dovolenou.

  • V tom je právě rozdíl mezi klasickým úvěrem a tímto produktem.

Pokud byste rádi získali podrobnější informace zejména o výši nabízené částky, pak není problém si na internetu najít on-line nástroj, kterým je americká hypotéka kalkulačka. Po zadání všech žádaných parametrů získáte finanční produkt přesně podle vašich představ, a tudíž doslova na míru. Ještě jeden rozdíl mezi bankovním a nebankovním sektorem by se přeci jen našel. A to pro mnoho klientů docela významný. Banka své finance neposkytne nikomu, kdo se jí nezamlouvá jako bonitní klient. Co to znamená? Je to jednoduché.

 

  • Pokud víte o tom, že se vaše jméno vyskytuje v některém z registrů dlužníků, máte hned několik pomyslných černých puntíků.
  • A jestli jsou vaše příjmy nedostatečně prokazatelné, pak už ty puntíky ani počítat nemusíme.
  • Zkrátka jste nebonitním klientem.

 

U nebankovních poskytovatelů je možné vyhovět v podstatě každému žadateli. Jen se tu upravuje úroková sazba. Jestliže vaše jméno figuruje ve zmíněných registrech, pak vám bude nabídnuta úroková sazba kolem sedmi procent. U drobných nebo žádných záznamů se může snížit až na tři procenta. Nebankovní poskytovatel vám dá k dispozici americkou hypotéku kalkulačku a hned budete vědět na čem jste. Svými podmínkami získává nebankovní sektor stále více klientů. Získání tohoto finančního produktu je totiž velice snadné a podmínky jsou pro každého velmi přijatelné. Například doba splácení může být dohodnuta až na třicet let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *