bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-728x125.jpg

Výši hypotéky si můžete spočítat sami

 

Dnešní moderní technologie umožňují získat přehled o nabízených finančních produktech bankovního i nebankovního sektoru. Můžete si dokonce sami spočítat, jaké máte možnosti a kolik finančních prostředků prostřednictvím nabízeného úvěru získáte.

Spočítejte si své možnosti

Před několika lety se dostal do povědomí občanů v České republice jeden finanční produkt, který k nám zavítal ze Spojených Států. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku. Tento produkt může mít bankovní i nebankovní podobu. Co má ale společného, je jeho bezúčelovost. Můžete si tedy financovat cokoliv vás napadne. Třeba zajímavou rodinnou dovolenou.

  • V tom je právě rozdíl mezi klasickým úvěrem a tímto produktem.

Pokud byste rádi získali podrobnější informace zejména o výši nabízené částky, pak není problém si na internetu najít on-line nástroj, kterým je americká hypotéka kalkulačka. Po zadání všech žádaných parametrů získáte finanční produkt přesně podle vašich představ, a tudíž doslova na míru. Ještě jeden rozdíl mezi bankovním a nebankovním sektorem by se přeci jen našel. A to pro mnoho klientů docela významný. Banka své finance neposkytne nikomu, kdo se jí nezamlouvá jako bonitní klient. Co to znamená? Je to jednoduché.

 

  • Pokud víte o tom, že se vaše jméno vyskytuje v některém z registrů dlužníků, máte hned několik pomyslných černých puntíků.
  • A jestli jsou vaše příjmy nedostatečně prokazatelné, pak už ty puntíky ani počítat nemusíme.
  • Zkrátka jste nebonitním klientem.

 

U nebankovních poskytovatelů je možné vyhovět v podstatě každému žadateli. Jen se tu upravuje úroková sazba. Jestliže vaše jméno figuruje ve zmíněných registrech, pak vám bude nabídnuta úroková sazba kolem sedmi procent. U drobných nebo žádných záznamů se může snížit až na tři procenta. Nebankovní poskytovatel vám dá k dispozici americkou hypotéku kalkulačku a hned budete vědět na čem jste. Svými podmínkami získává nebankovní sektor stále více klientů. Získání tohoto finančního produktu je totiž velice snadné a podmínky jsou pro každého velmi přijatelné. Například doba splácení může být dohodnuta až na třicet let.

Výši hypotéky si můžete spočítat sami
Ohodnoťte článek

Další naše články, které by se vám mohly líbit:

Vaše komentáře:

Přidejte komentář