Vytvořte si webové stránky sami a ušetřete

0
1043

Kolik byste řekli, že stojí vytvoření webových stránek? Jednoznačnou částku vlastně ani říct nelze. Záleží na tom, zda chcete jen čistě informační web, nebo e-shop, vlastní redakční systém, nějakou specifickou webovou aplikaci apod. I za ten nejjednodušší web ovšem dáte vyšší tisíce korun. Nebylo by hezčí je ušetřit?

Vytvořit webové stránky není až tak složité, pokud potřebujete pouze web se základními informacemi, fotografiemi a kontaktem. Na to se určitě nevyplatí hledat profesionála, vše zvládnete vlastními silami.

Obsah článku

Vyberte si design, nahrajte vlastní fotky a texty

Vytvořit web je snadné díky službě Saywebpage.com. Ta za vás vyřeší všechno od designu až po doménu, přitom nepotřebujete být nijak zvlášť technicky zdatní. Jestli zvládáte surfovat po internetu a pracovat s Wordem, bude pro vás hračkou i tvorba webu přes systém Saywebpage.

Na portálu se rychle zaregistrujete a okamžitě přecházíte k tvorbě webu. Sami si nejdříve zvolíte šablonu, tedy design. Do té si pak dopíšete vlastní texty a nahrajete fotografie. Změníte písmo, nastavíte barvy a je hotovo. Na závěr jen vymyslíte doménu a web publikujete.

Jak rychle web vytvoříte?

Pokud velmi dobře víte, co děláte, celé tohle zabere pár minut. Jestliže se chystáte stvořit svůj vlastní web, počítejte spíš s pár hodinami. I tak jde ale o dost rychlé řešení. Vždyť těch pár hodin byste nejspíš strávili i komunikací s odborníkem, abyste si vyjasnili, co vlastně chcete. A ještě byste mu museli zaplatit za vytvoření webu.

Upravujete si ho také sami

Odpadají i náklady za údržbu a úpravy na webu. Změnili jste otevírací dobu? Na webu si ji přepíšete sami. Jedete na dovolenou? Informaci na web zvládnete přidat i z telefonu přímo z letiště.

A když budete chtít, ještě se u toho něco přiučíte. Saywebpage má totiž i svou Akademii, kde vás naučí, jak vytvořit web podle zásad profesionálních designérů. Nemusíte se tedy bát, že by výsledek vašeho snažení vypadal amatérsky.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno