Vytvořte si webové stránky sami a ušetřete

Kolik byste řekli, že stojí vytvoření webových stránek? Jednoznačnou částku vlastně ani říct nelze. Záleží na tom, zda chcete jen čistě informační web, nebo e-shop, vlastní redakční systém, nějakou specifickou webovou aplikaci apod. I za ten nejjednodušší web ovšem dáte vyšší tisíce korun. Nebylo by hezčí je ušetřit?

Vytvořit webové stránky není až tak složité, pokud potřebujete pouze web se základními informacemi, fotografiemi a kontaktem. Na to se určitě nevyplatí hledat profesionála, vše zvládnete vlastními silami.

Vyberte si design, nahrajte vlastní fotky a texty

Vytvořit web je snadné díky službě Saywebpage.com. Ta za vás vyřeší všechno od designu až po doménu, přitom nepotřebujete být nijak zvlášť technicky zdatní. Jestli zvládáte surfovat po internetu a pracovat s Wordem, bude pro vás hračkou i tvorba webu přes systém Saywebpage.

Na portálu se rychle zaregistrujete a okamžitě přecházíte k tvorbě webu. Sami si nejdříve zvolíte šablonu, tedy design. Do té si pak dopíšete vlastní texty a nahrajete fotografie. Změníte písmo, nastavíte barvy a je hotovo. Na závěr jen vymyslíte doménu a web publikujete.

Jak rychle web vytvoříte?

Pokud velmi dobře víte, co děláte, celé tohle zabere pár minut. Jestliže se chystáte stvořit svůj vlastní web, počítejte spíš s pár hodinami. I tak jde ale o dost rychlé řešení. Vždyť těch pár hodin byste nejspíš strávili i komunikací s odborníkem, abyste si vyjasnili, co vlastně chcete. A ještě byste mu museli zaplatit za vytvoření webu.

Upravujete si ho také sami

Odpadají i náklady za údržbu a úpravy na webu. Změnili jste otevírací dobu? Na webu si ji přepíšete sami. Jedete na dovolenou? Informaci na web zvládnete přidat i z telefonu přímo z letiště.

A když budete chtít, ještě se u toho něco přiučíte. Saywebpage má totiž i svou Akademii, kde vás naučí, jak vytvořit web podle zásad profesionálních designérů. Nemusíte se tedy bát, že by výsledek vašeho snažení vypadal amatérsky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *