Tisknu, tiskneš, tiskneme – levně a rychle

 

Každý občas potřebuje něco vytisknout, a to nejlépe hned a za co nejmenší obnos. Realizovat tisk ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu není žádný problém.

Hledáte způsob, jak něco vytisknout, ale sami tiskárnu nevlastníte? Obraťte se na zkušené pracovníky z copycentra Tomados, kde jsou připraveni splnit vaše přání týkající se tisku, skenování i kopírování. Online objednávky je možné realizovat skrze formulář na firemních stránkách copycentra zde.

Jaký tisk si přejete?

O kvalitu tisku se postarají profesionálové pracující s multifunkčními tiskárnami. Vám už jen bude stačit vybrat si parametry tisku.

Volit můžete:

  • Černobílý nebo barevný tisk, kopírování nebo skenování.
  • Klasický tisk na formát A5 až SRA3 nebo velkoformátový tisk A0, A1, A2, který je vhodný pro tisk výkresů, plánů nebo projektových dokumentací.
  • Tisk na různou gramáž papíru či na vlastní papír.

Co potřebujete vytisknout?

Copycentrum je připraveno na tisk téměř čehokoli. Mezi běžné zakázky patří tisk diplomových, disertačních, bakalářských prací a dalších dokumentů s přípravou desek a vazby podle vašeho výběru. Možné je realizovat také tisk reklamních tiskovin, firemních dokumentů, pozvánek atd. Jako doplňkovou službu můžete využít řezání a laminaci.

Pokud hodně spěcháte, využijte expresní tisk. Sice si za rychlé vyřízení připlatíte, ale budete mít vše hotovo během chvíle. Vytištěnou zakázku si můžete vyzvednout osobně nebo si ji nechat poslat na vybranou adresu na dobírku.

Nechcete tisk ale rovnou celou tiskárnu?

V případě, že byste si rádi pořídili multifunkční tiskárnu do firmy, ale nechce se vám investovat do nákupu nového zařízení, využijte výhodný pronájem tiskáren, se kterým můžete ušetřit klidně až 50 % nákladů za tisk oproti koupi nové laserové tiskárny. Více o možnostech a výhodách pronájmu tiskárny si můžete přečíst v článku zde.

Výhodný je i bazar tiskáren, kde získáte levnou multifunkční tiskárnu. Nemusíte se bát o kvalitu těchto tiskáren. Jde o zařízení, která sloužila jako pronajaté tiskárny a po skončení pronájmu byla zkontrolována, repasována a připravena pro další využití. Jaké výhody vám přinese nákup použité tiskárny? To se dozvíte v článku pod tímto odkazem.

Přenechte starosti s tiskem, kopírováním nebo skenováním na profesionálech a radujte se z kvalitního výsledku.

Mohlo by vás zajímat: Funkce multifunkčních tiskáren

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *