Objevte švýcarské nože, se kterými je radost pracovat

U mnohého vybavení, které máme doma dbáme na to, aby nám sloužilo naprosto, ale naprosto k naší spokojenosti. Chceme, aby myčka umyla i zaschlé nádobí, aby lepidlo přilepilo povolenou polici naprosto pevně, aby trampolína pružila, jak má a skákací plocha se neprověšovala atd.

Na menší vybavení, které je ale také důležité, pak často zapomínáme. Např. na kapesní nože. Také se vidíte v situaci, kdy oddalujete vyhození starého kapesního nože, protože prostě stačí? Anebo v situaci, kdy s ním něco krájíte, doslova „pižláte“, a ne, a ne uříznout kousek tenké větve, abyste mohli začít opékat v přírodě. V okamžiku, kdy vezmete do rukou nový naostřený kapesní nůž teprve poznáte ten diametrální rozdíl.

Špičkové nože ze Švýcarska

Určitě už jste slyšeli o kvalitních švýcarských hodinkách. Stejně tak se tato země pyšní podíváme-li se na švýcarské nože. Jsou multifunkční, tradiční, zavírací, najdete v nich mnohé pomocníky, kteří vám udělají skvělou službu.

Tak třeba nůž Victorinox Ranger Grip 57 Hunter. Aktuálně je k dostání se slevou 27 %. Najdete v něm velkou uzavírací čepel, otvírák na konzervy, malý šroubovák i pro křížové šrouby, otvírák na lahve, odstraňovač izolace drátů, pilku na dřevo, děrovačku, výstužník, vývrtku, nerezový kroužek a klíče, pinzetu, párátko. Jeho délka je 13 cm a váha jen 196 g. Je vyroben z nerezové oceli. Rukojeť tvoří guma a plast. Jde o výborný nůž pro každého muže, ale radost s ním uděláte i synovi, jemuž vydrží až do pozdních dospělých let.

Nože pro každého

Stejně tak si můžete pořídit nože pro běžné použití, outdoorové nože, lovecké, armádní, bojové, řezbářské a mnohé jiné. Nezapomeňte ani na dárkové nože, které jak už název napovídá znamená, že se budou hodit jako dárek.

Ostřete doma přesto výborně

S noži určitě nemusíte běhat do brusičství. |Stačí mít brusné kameny, s nimiž hravě nabrousíte jakýkoli nůž. Kameny jsou cenově dostupné a rychle vám svou investici vrátí. Vynikající jsou brusné kameny tvořené dvěma typy kamenů a rozdílnou zrnitostí kamenů. Nabrousíte díky tomu vše, co potřebujete.

Kompletní nabídku najdete na stránkách kniland.cz. A jestliže si vyberete nůž v akci, můžete ušetřit několik set až tisíc korun. Tak vybírejte, objednávejte a pyšněte se krásnou vašeho nového nože či nožů. U těch švýcarských je vážně co objevovat a čím se kochat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *