Za našimi slevami si stojíme, říká majitel PromoKupón.cz

V posledních několika letech rostla popularita portálů se slevami a kupóny. Zatímco slevové portály jako takové v podobě Slevomatu již svou éru zažily a udrželo se jen několik hlavních hráčů, tak nyní nastal boom v podobě kupónových portálů, kde můžete zdarma získat slevy nebo vouchery na online produkty a služby. Na dnešní rozhovor jsme si pozvali majitele portálu PromoKupón.cz, Honzou Střálkou.

Honzo, jak jsi se k tvorbě PromoKupónu dostal?

Vždy mě zajímalo podnikání na internetu jako takové. Začínal jsem s portálem na srovnávání hostingových služeb PorovnejHosting.cz. Po čase jsem zjistil, že uživatelé na náš portál stále častěji chodí hledat slevy, se kterými jsme hosting mohli zprostředkovaně prodávat za nejlepší ceny. Napadlo mě tedy se v dalším projektu soustředit jenom na slevy a zaujmout širší skupinu.

Můžeš jmenovat nejzajímavější slevy, které jsou na portálu k dispozici?

Můžete u nás najít třeba promokódy, které vám zajistí zdarma jízdu taxíkem přes Liftago nebo ubytování přes AirBnB se 725 Kč slevou. Většina slev má však charakter kupónů, které aplikujete na celý nákup. Můžete tak ušetřit třeba 500 Kč pomocí kupónu na Alza.cz nebo 6% při nákupu na Mall. Výhodou webu PromoKupón je, že jsou u nás všechny na jednom místě a vybíráme vždy ty nejvyšší slevy.

Kdybys měl vystihnout v čem je PromoKupón jedinečný, co by to bylo?

Oproti jiným kupónovým portálům za platnost našich slev ručíme. Kontrolujeme jejich platnost a uplatitelnost na straně obchodníka. A pokud přeci jen uděláme chybu, vyplatíme 100 korun tomu, kdo nám ji nejdřív nahlásí, v tomto jsme unikát.

Máš nějaké další tipy pro šetření při online nákupech?

Srovnávat ceny na Heurece je také super, mnoho uživatelů si však neuvědomí, že od ceny na Heurece by mohli odečíst ještě kupón, který je třeba volně k dispozici. Vždy se mrkněte na PromoKupón, zda je tam kupón, který hledáte. A pokud tam není kupón, tak tam najdete aspoň nějaký tip, jak ušetřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *