Finanční tíseň řeší okamžitá půjčka se zástavou vozidla

Každý z nás se může dostat do tíživé finanční a životní situace, ze které není téměř žádné východisko. Veškeré možnosti půjčky od banky jsou vyčerpány. Nutnost placení důležitých poplatků je nevyhnutelná. Sazby hypoték budou vyšší, a tak stoupá poptávka po půjčkách. Kde se dopátrat okamžité pomoci a nenaletět podvodníkům či lichvářům? Řešení nabízí autozastavárna, jež avizuje půjčky se zástavou vozidla. Finance až do výše 80 procent hodnoty vozy jsou poskytovány do 30 minut, bez registru a byrokratického ověřování bonity. Výhodou je, že vlastník může svůj vůz dál užívat.

Půjčky bez registru ihned

Neodkladné výdaje si žádají okamžité řešení. Autozastavárna poskytuje půjčky bez registru ihned, tedy do půl hodiny od sepsání smlouvy o zastavení vozu. Majitel není nijak prověřován, auto, motocykl, stavební stroj, loď i letadlo k vyplacení částky o 80procentní hodnotě vozidla jako zástava stačí. Stroj může být v osobním i firemním vlastnictví. Nebankovní půjčka má splatnost až čtyři měsíce a poskytuje se s možnostmi předčasného splacení i prodloužení termínu splatnosti. Se všemi klienty se zachází diskrétně, žádná třetí osoba nebude informována o sjednané zástavě, ani nebudou poskytovány údaje o klientech. Autozastavárna poskytuje služby jako výpomoc podnikatelům a fyzickým osobám, proto se dají její služby uplatnit jako výdaje v rámci přiznávání daně z příjmu.

Půjčka se zástavou vozu krok za krokem

Prvním krokem pro zastavení vozu a vyplacení potřebné částky je vyplnění orientačního, ale podrobného formuláře na webových stránkách autozastavárny zastavuz.cz. Obsahuje kontaktní údaje o osobě požadující půjčení peněz, informace o vozidle a výši požadované částky. Následně je auto prohlédnuto na jedné z poboček rozmístěných po celé republice. Jejich seznam se nachází na firemních internetových stránkách. Majitel se dále může rozhodnout, zda vůz zanechá na pobočce, nebo jej bude nadále používat.

Prověřená autozastavárna poskytuje i finanční poradenství

Autozastavárna Zastavuz, s. r. o., se sídlem v Praze je předním poskytovatelem nabízené služby Money&Drive a je dceřinou společností ITC International Trading SE, evropské akciové společnosti, se základním kapitálem ve výši 3 000 000 korun. Společnost současně poskytuje finanční poradenství, díky němuž se klient dozví, zda je půjčka se zástavou vozidla jedinou a poslední možností řešení finanční situace. Poradce je k dispozici ve všední dny od 10 do 18 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *