Pořízení firemní dodávky je dnes levnější a jednodušší

Porucha služebního auta je snad ještě horší situace než rozbití vozidla osobního. Opravy, nákup nebo výměny osobních vozů za jiné se zdají být jednodušší. Ne však pro zákazníky pražské společnosti AC Dodávky. Díky jejím dlouholetým zkušenostem z prodeje a spolupráci s významnými českými a zahraničními dodavateli nových a ojetých aut se pro zákazníky podařilo vytvořit jedinečný systém co nejlevnějšího nákupu, výměny nebo pronájmu auta.

Prodej, výkup a pronájem osobních i užitkových vozů

V prodejně se zároveň užitkové vozy i osobní auta všech značek vykupují, a to buď za částku ohodnocenou odborníkem, nebo zařazením vozu do komisního prodeje. Ať už se zákazník pídí po osobním autě, dodávce nebo nějakém užitkovém voze, pro AC Dodávky, s. r. o. není žádná zakázka překážkou. Skladem jsou různé druhy užitkových vozů: pickupdodávky, vozy TIR, minibusy, přívěsy válníky či sklápěče. Na výběr jsou jak nejprodávanější značky užitkových vozů Iveco DailyCitroen BerlingoPeugeot PartnerVolkswagen Caravelle a Renault Master, tak i oblíbené typy osobních aut: Škoda, Mercedes, Opel a Fiat.

Aktualizovaná nabídka automobilů za snížené ceny

Zájemci o nový nebo ojetý vůz by se měli snadno zorientovat na internetových firemních stránkách, kde jsou vystavena auta podle kategorií i podle systému nová a ojetá. Vyplatí se sledovat aktuální nabídku nově prodávaných aut. Za uváděné ceny se vozy prodávají rychle a snadno. Neváhejte s nákupem a budete překvapeni milými bonusy prověřené prodejny. Například jsou na auta zakoupená na úvěr poskytovány slevy, čímž se pomáhá zákazníkům v momentální nouzi bez dostatečné hotovosti, aby ani při výpočtu splátkového kalendáře netratili. Dále je poskytována záruka 24 měsíců na mechanický stav vozu, která se rovná záruční době na nové auto.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *