Přehledné uspořádání zboží usnadňují skladové regály a police

Nedostatek místa v obchodě, dílně, halách a na jakémkoliv pracovišti se dá úspěšně vyřešit s pomocí skladových regálů. Ať už potřebujete složit těžká břemena na přehledná místa, nebo vystavit prodávané zboží v prodejně či uskladnit stavební materiály, regály jsou užitečným pomocníkem. Produkty a materiál jsou uloženy v dobře viditelném prostoru na policích, které v závislosti na uskladňovaných věcech mají různé nosnosti.

Lehké regály s nosností do 250 kilogramů

Potřebujete-li přehledně umístit lehčí věci jako potraviny, drogistické zboží i administrativní dokumenty, vystačíte si s regály, jejichž jednotlivé police mají nosnost 150, 200, nebo 250 kilogramů. Na výběr jsou klasické regály a skladové regály s nastavitelnou stojinou. Počet polic na výšku je libovolný, záleží tedy na každém, jak si potřebné zboží na police rozmístí. Police se dodávají v závislosti na hloubce regálu, která může být již od 300 milimetrů. Výška regálu je minimálně 1000 milimetrů.

Paletové regály o nosnosti až pět tun

Ve stavebnictví a těžkém průmyslu se nejčastěji využívají paletové regály na ukládání palet. Výška paletového regálu je od 1500 do 12 000 milimetrů, hloubky jsou různé: od šesti set do 1400 milimetrů, stejně tak jsou rozmanité šířky: 950-4800 milimetrů. Variabilita polic umožňuje účelné a uspořádání palet v podélném nebo příčném režimu. Nosnost pater může být 5000 kilogramů, regálový sloupec unese až 34 kilogramů.

Komplexní nabídka produktů potřebných v obchodě i skladu

Regály do skladu je samozřejmě možné kombinovat v závislosti na potřebách spotřebitele. Bohatá nabídka rozmanitého skladového vybavení, jímž disponuje firma L. L. TRADE, je využitelná sklady a obchody (veškeré informace na webu l-ltrade.cz). Sortiment zahrnuje také nákupní a manipulační vozíky, prodejní stojany, koše na zboží, kovové konzole pro uchycení polic nebo prodejní pulty. Při zařizování prodejny, skladu a shánění vybavení obchodů se stává společnost L. L. TRADE významným pomocníkem, postará se i o dopravu a montáž objednaného zboží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *