Skladové kontejnery se dají použít jako přístřešky na dřevo a popelnice 

Bezpečné uskladnění stavebního, hutního i strojařského materiálu umožňují praktické skladové kontejnery z pozinkovaného plechu. Využití skladovacích kontejnerů je široké díky snadné manipulaci jak se složeným, tak sestaveným kontejnerem. Kontejnery dodávané společností Kovobel mají různé rozměry, ale všechny se dají jednoduše složit a po použití jednoduše demontovat. Použití kontejneru je širokospektré v průmyslových a domácích podmínkách.

Širokospektré využití skladových kontejnerů

Skladovací kontejner umožňuje složení a zabezpečení zboží ve skladech, dají se pod něj účelně ukrýt automobily a jízdní kola, slouží jako přístřešky na popelnice, dřevo i na uskladnění nábytku. Dodávají se v různých typologiích a velikostech v závislosti na materiálu, jejž je potřeba uskladnit. Ke kontejneru je možné si objednat i doplňkové vybavení, jako jsou regálové systémy, nájezd, ventilační mřížky a držáky na lahve. Jsou vybaveny dvoukřídlými i jednokřídlými dveřmi, okny v zadní nebo boční stěně, dřevěnou či ocelovou podlahou, ale i dělicí stěnou. Střecha může být s průsvitným pruhem, případně se dá vyztužit. Kromě klasického zámku lze skladový prostor vybavit bezpečnostní závorou. Pokud jej bude zájemce využívat například jako garáž, je možné dovybavit ho podle přání.

Kontejner jako přístřešek na popelnice nebo dřevo

Správci činžovních domů i majitelé rodinných vil využijí menší praktické kontejnery jako přístřešky na popelnice. Díky pestré nabídce produktů mnoha rozměrů si každý může zvolit přesnou velikost, která mu bude ideálně pasovat. Pokud chce uživatel schovat pod přístřešek popelnice, doporučuje se varianta bez dveří, a to kvůli snadnější dostupnosti. Přístřešky se dodávají s dřevěnou nebo ocelovou podlahou a je možné dodat doplňky podle individuálních přání zájemců. Podobné parametry splňuje pozinkovaný kontejner, který má sloužit jako přístřešek na dřevo. Kvalitní vyschlé dřevo všichni rádi v zimě využijí, a proto je třeba otop ukrýt před deštěm a vlhkem. Přístřešek na dřevo a další předměty jako zahradnické a dílenské nářadí si každý jednoduše smontuje sám na místě, kde je kontejneru třeba, a v případě potřeby ho snadno demontuje a přemístí. Díky ideální manipulaci, kvalitním materiálům a variabilním rozměrům si kontejnery nalézají uplatnění v domácím i průmyslovém prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *