Získejte peníze zpět z každého nákupu! Spojte se s Tipli.cz

V současné době je možné snad všechno, dokonce i to, že z nákupu vám bude odečteno nějaké to procento, které vám bude odesláno zpět na váš účet. S tímto systémem přišly jako první banky, jejich cílem bylo nalákat klienty k používání kreditních karet. Princip vracení peněz rychle převzaly internetové portály. Když budete chtít, okamžitě si budete užívat veškerých výhod i vy. Nejvýhodnější je využívat Tipli.cz, dočkáte se až 8 % zpět!

Boduje širokým rozsahem

Tipli.cz je český portál a nabízí výhodné online nakupování s vysokým cashbackem. Je napojený na více než 350 různých obchodů. Dokonce i na největší tržiště světa AliExpress, na němž se nachází přes milion rozmanitých výrobků od čínských prodejců. Nakupuje se zde za ceny z říše pohádek, drží se proklatě nízko. Velkou výhodou je, že lze využít free shipping (dopravu zdarma do ČR). Na AliExpress nakoupíte látky, doplňky do domácnosti, šperky, hračky, zkrátka na co si vzpomenete. Z nákupu získáte až 8 % zpět. Tipli.cz je dále propojen s mall.cz, kasa.cz, zoot.cz a dalšími. I v jejich případě se těšte na vysoký cashback.
AliExpress kompletní recenze

Jak to funguje v praxi

Abyste mohli získávat peníze zpět z vašich online nákupů, musíte si na Tipli.cz vytvořit uživatelský účet. Stačí zadat e-mail a zvolit si heslo, přihlásit se dá i skrze facebookový profil. Ihned po registraci se vám otevře svět výhodného nakupování. Je důležité, abyste nakupovali přes odkazy na Tipli.cz, jinak nedojde k propojení a peníze zpět nezískáte. Uspořené finance se vám budou ukládat na účet u Tipli.cz. Kdykoliv si lze požádat o jejich výplatu a využít je podle libosti. Obchody lehce vyhledáte podle názvu, procházet lze i jednotlivé kategorie. Abyste mohli nakupovat na AliExpress.com, musíte si zde také vytvořit účet.

Služby portálu jsou zcela zdarma a neomezené. Začněte si užívat výhodnějších nákupů! Sledujte také Facebook Tipli, ať se ihned dozvíte o všech novinkách.
AliExpress kompletní recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *