LED panel – originální řešení pro váš byt či kancelář

LED panel – originální řešení pro váš byt či kancelář

Jak jste si mohli poslední dobou povšimnout, LED žárovky a osvětlení si postupně dobývají svá místa v našich bytech, kancelářích, lustrech i lampách.
Nejenže spotřebují až 7krát méně elektrické energie, ale mají i 15krát delší životnost než jejich tradiční předchůdci. Proto výrobci přišli na trh s novinkou s názvem LED panel, která jistě na první pohled zaujme každého milovníka moderního, ale i velmi praktického osvětlení.

Mezi hlavní výhody LED panelu patří jistě fakt, že jej s jeho tloušťkou pouhých 30 mm lze umístit téměř kamkoliv, aniž by zasahoval výrazně do prostoru a upevnit do všech typů stropů. Mimo to také LED panel poskytuje rovnoměrnější osvětlení větší plochy než běžná žárovka, a dokonce u něho nejsou jednotlivé světelné body vidět. Proto působí jako jedno velké elegantní svítidlo.

Další výhodou je určitě možnost výběru barvy světla, od teplých odstínů přes studené až po různé barevné variace. Také jistě stojí za zmínku, že LED panel má okamžitý náběh světla, nemusíme proto čekat, než se úplně rozsvítí.

Jaké je využití ?

Využití LED panelu je opravdu široké. Často ho můžeme najít v kancelářích jako efektivní stropní osvětlení nahrazující klasické nevkusné zářivky, které často vydávají nepříjemné zvuky. Dá se však designově zavěsit i na lanka a použít jako závěsný lustr, např. nad jídelním stolem.

Pravdou je, že náklady na pořízení LED osvětlení jsou sice o trochu vyšší než ceny klasických žárovek a zářivek, avšak s ohledem na úsporu a životnost se investice do LED panelů či žárovek z dlouhodobého hlediska mnohokrát navrátí.

Hledáte-li moderní úsporné řešení s jednoduchou montáží a dlouhou životností, jsou pro vás právě LED panely tou správnou volbou. Ze široké palety druhů, barev i intenzit, které jsou dnes na trhu, si vyberete jistě takový, co bude pasovat přesně do vašeho interiéru. LED panely zakoupíte na http://www.eshopled.cz/kategorie/led-panely/.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *