Soukromá školka Praha – druhý domov pro Vaše děti!

Soukromá školka Praha – druhý domov pro Vaše děti!

V dnešní době už jsou mezi školkami opravdu velké rozdíly. Dokazuje to fakt, že stále přibývá soukromých školek, kde zaměstnancům na dětech opravdu záleží. Soukromá školka Praha je první soukromou školkou, která byla v České republice otevřena, proto se může opřít o 24 let zkušeností v oboru a tradice, na kterých si zakládá.

Soukromá školka Praha poskytuje Vašim dětem maximální komfort a péči, dle individuálních potřeb každého dítěte. Proto není problém umístit do školky i děti s individuálními požadavky. Ať už se jedná o děti se speciálními dietami, potřebami logopedického tréninku nebo děti náchylné k alergiím. Na všechny je Soukromá školka Praha připravena a vybavena.

Jak je školka vybavena ?

Disponuje vlastní kuchyní, kde se pro děti vaří s láskou, bez použití předpřipravených polotovarů, práškových směsí, umělých dochucovadel, s ohledem na vyváženost a komplexnost stravy.

Soukromá školka Praha je pyšná nejen na svůj vysoce kvalifikovaný personál, zahrnující zkušené logopedy i specialisty na dětskou psychologii, ale i na vlastní školní vzdělávací program ŠVP s prvky Montessori. Program byl schválen MŠMT a je již dlouhé roky považován Českou školní inspekcí za jeden z nejkvalitnějších podkladů pro práci mateřských školek. Děti zde najdou sportovní i kreativní vyžití v široké škále doprovodných aktivit.

Školka pomyslela i na ty rodiče, kteří pracují déle než do tří nebo čtyř hodin, proto je školka v provozu od 7:00 až do 19:00. Mezi doplňkové služby školky patří i nadstandardní pomoc, jako je například hlídání v noci či o víkendu, a dokonce doprava do školky a zpět.

Hledáte-li školku, která opravdu ví, jak provést dítě prvními a zároveň nejdůležitějšími roky jeho života, neváhejte přijmout do rodiny školku, kde se Vaše dítě bude nejen učit a poznávat mnoho nového, ale také kde se bude cítit jako doma, a kam se bude rádo vracet.

Více informací najdete na http://www.profamily.cz/.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *