Levný plyn snadno a rychle? To je ENRA

Napadlo Vás už také, zda by se nedaly ušetřit ještě nějaké peníze při odběru plynu? Zhlédli jste již spoustu internetových stránek, nabízejících levný plyn, ale nevíte, která z nabídek je pro Vás ta pravá? Obáváte se složitého papírování, které bývá spojeno se všemi změnami dodavatelů energií? Ptáte se, jakou máte garanci, že Vám nebude za měsíc či dva plyn přeci jen zdražen a levný plyn, který jste dostali přislíbený, už tolik levný nebude? A co když nedej bože firma padne? Ocitnete se náhle bez plynu?

Obsah článku

Levný plyn a úspora

Na všechny tyto otázky hravě odpovídá ENRA, energie Vašeho domova. Nejen, že s ENROU můžete uspořit až 10 tisíc za rok, ale snadno si můžete spočítat svou přesnou úsporu, oproti Vašemu aktuálnímu stavu, díky jednoduché a přehledné kalkulačce, která je pro Vás na webových stránkách připravena. Nemusíte se obávat, že se nevyznáte v desítkách výhodných nabídek. ENRA poskytuje šest tarifů, ve kterých se snadno vyznáte a hravě vyberete ten, který bude přesně vyhovovat Vaší domácnosti.

Vše, co je ke změně potřeba, hravě vyřídíte v klidu přímo z domova, a dokonce si můžete vybrat i variantu smlouvy na dobu určitou či neurčitou.

A jak je to s garancí?

ENRA nabízí různé typy garance, závisející na volbě tarifu. Levný plyn Vám však může garantovat až na celých 36 měsíců. A je samozřejmostí, že za změnu dodavatele plynu nic neplatíte.

Věděli jste, že …

Věděli jste, že v případě krachu či pádu dodavatelské firmy Vás chrání Energetický zákon, dle kterého bude tato firma zastoupena náhradním dodavatelem energie, a tak je vyloučeno, že do Vaší domácnosti bude dodávka přerušena.

Pokud Vás tedy nabídka levného plynu zaujala a rozhodli jste se ušetřit i několik tisíc ročně, svěřte se do rukou odborníka s dvacetiletými zkušenostmi z oblasti plynárenství. ENRA je připravena Vám se vší administrativou pomoci.

Více informací najdete na http://www.enra.cz/.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *