Veselé Vánoce všem motorkářům

S příchodem zimní sezóny většina motorek a skútrů utichne a do jara mají všichni moto nadšenci čas na údržbu svých milovaných strojů. Jsou však i tací, kteří nenechají svou motorku či skútr odpočinout ani na chvíli a přezují s příchodem zimy pouze na zimní pneumatiky.

Ať už patří Váš manžel, přítel nebo táta k takovýmto nadšencům či ne, připravila si pro Vás firma, a zároveň český výrobce moto vybavení, MBW s.r.o. vánoční dárkové poukázky na nákup moto oblečení a doplňků v široké škále hodnot od 1000 Kč do 5000 Kč. Vánoční poukaz od MBW je snadné a velmi praktické řešení pro Vaše každoroční vánoční dilema.

Jak poukaz na moto oblečení zakoupit?

Postup je vskutku jednoduchý. Poukaz je možno zakoupit z pohodlí Vašeho domova klasicky po internetu pomocí platební karty či převodem částky na účet prodávajícího. Následně Vám bude poukaz zaslán na Vaši emailovou adresu a Vám už stačí si jej pouze vytisknout.

Proč zrovna MBW?

MBW, to je synonymum kvalitních českých výrobků pro milovníky jednostopých vozidel. Firma vyrábí širokou škálu moto oblečení, od rukavic přes bundy a kombinézy až po boty s důrazem na kvalitu materiálu a jeho zpracování. Dále se firma zabývá výrobou bezpečnostních a ochranných prvků, které se vyznačují velmi kvalitním zpracováním a všemi funkcemi, které by správné chrániče měli mít. Všechny chrániče vyrobené firmou MBW splňují normy EN1621-2.

Obzvláště v zimě je proto téma bezpečnost a ochranné prvky velmi aktuální, díky zvýšeným rizikům v důsledku zhoršení stavu vozovky. Moto oblečení a doplňky jsou proto vhodným a zároveň praktickým dárkem pro všechny nadšené motorkáře.

Více informacích o použitých materiálech a jejich odolnosti, o způsobu výroby či o pokynech k údržbě oblečení a doplňků se dozvíte na webových stránkách výrobce moto oblečení MBW s.r.o. http://www.m-b-w.cz/.

Rate this post
Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *