Bazar vysokozdvižných vozíků

0
1704

Neobejdete se bez vysokozdvižných vozíků, ale nemáte mnoho financí na nákup nových strojů? Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. provozuje bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. K dispozici jsou pro zákazníky dva sklady, v Praze a Červené Vodě, kde najdete cca 800 kusů manipulační techniky.

Vhodný vozík si můžete najít na webové stránce, kde je kompletní nabídka cca 800 vozíků a velký vyhledávací filtr, který vám hledání usnadní. V případě, že navštívíte showroom, můžete si vybraný vysokozdvižný vozík v areálu osobně vyzkoušet. Prodej vzv vám pomůže najít potřebný stroj, pokud není v nabídce, firma vám ho zajistí.

Nabídka vysokozdvižných vozíků a příslušenství vás potěší

V nabídce VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. najdete vysokozdvižné vozíky všech světových značek jako jsou Linde, Jungheinrich, BT, Toyota, Still, Nissan, Komatsu, Hyster. Pořídit si můžete  klasické vozíky,  jak do provozu ve výrobních halách, tak terénní s pohonem 4×4. Nechybí ani ucelený sortiment skladové techniky a manipulační technika, teleskopické manipulátory, pro práci v zemědělství, stavebnictví či v terénních podmínkách. Z pohledu pohonu jde nejčastěji o LPG vozíky, elektrické a dieselové. Některé speciální stroje mají výšku zdvihu až 17 metrů, některé mají nosnost nákladu až 18 tun.

Všechny nabízené vysokozdvižné vozíky  jsou repasované a mají kompletně nový lak, nemusíte investovat další peníze do oprav. Českým a slovenským zákazníkům je umožněno financování přes leasing nebo úvěr.  V případě potřeby vám zajistí  rychlou dopravu nejen po celé Evropě, ale i do Asie, Afriky nebo Jižní Ameriky. Nechybí ani nabídka náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky.

V eshopu s příslušenstvím lze zakoupit také pneumatiky včetně bílých nešpinících, kabinové dveře, vidle, nástavce vidlí, boční posuvy, krytky světel a přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky. Jde o zařízení, která jsou montována na zvedací zařízení. Nejčastěji to jsou paletové vidle, jeřábová ramena, hydraulické lopaty, svěrné čelisti na balíky nebo kotouče a otoče o 360°. V rámci služeb je poskytován na prodané vozíky odborný servis.

5/5 - (3 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno