Bonus 500 kč za mBank založení účtu

mBank založení účtu

Získejte bonus 500 Kč za mBank založení účtu

mBank založení účtuAkce je opět platná, neváhejte! mBank je jedna z mladých bank u nás. Opět i v tomto roce se rozhodla rozdělit peníze mezi své klienty. Pozor, nejenom mezi nové klienty ale i stávající. Která banka vám v dnešní době dá jen tak 500 Kč při založení běžného, nebo podnikatelského účtu s vedením zdarma ? Postup a informace jak získat tento bonus naleznete níže v článku.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/mbank“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat 500 Kč bonus[/button-green]

Mbank bonus akce, aneb nejjednodušeji získaných 500 Kč

Založíte si nový běžný, nebo podnikatelský účet u mBank a do pár dní se vám na kontě nového účtu objeví 500 Kč ve formě dárku. Jaké jsou podmínky a co vše je třeba splnit ? Vesměs nic, jediné co musíte udělat je vrhnout se v brzké době na mBank založení účtu mKonto, nebo podnikatelský účet mKonto business.

Tip: Víte, že s mBank máte výběr ze všech bankomatů zdarma při částce nad 1500 Kč?

Žádné „háčky“, žádné „ale“

Proč je tato akce opravdu výhodná pro kohokoliv a má skvělé podmínky ? Protože aby jste obdrželi tento bonus, nemusíte točit žádné objemy peněz, mit minimální zůstatek na účtu, nebo dokonce běžný účet nemusíte vůbec používat.

Mbank uvádí, že si dává na výplatu této odměny 60 dní, většinou však dostanete tuto peněžní odměnu mnohem rychleji. Podívejte se na pravidla této akce, jsou napsány jasně a velice srozumitelně.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/mbank“ target=“_blank“ position=“center“]Chci 500 Kč[/button-green]

Máte účet a platíte poplatky ? Rozmyslete se, zda zůstat

V moderní době je již přežitek platit poplatky za vedení účtu, za příchozí platby a další nesmysly, na které jsme byli zvyklí v minulých letech. Těmto poplatkům odzvonilo a pokud stále platíte své bance, přejděte nyní k mBank. Ročně ušetříte i více než 1000 Kč za vedení účtu a klidně tak můžete využít svůj nový mBank účet jako spořicí.

Moderní účet od mBank v sobě již zdarma zahrnuje internetové bankovnictví mBanky. Můžete se tak přihlašovat k účtu z PC, tabletu i přes mobilní aplikaci. Pobočky mBank jsou již po celé České republice.

K účtu od mBank můžete získat i kartu, se kterou spoříte, protože 2% z toho co kartou zaplatíte se vám vrací zpět. Pokud naopak budete potřebovat od mBanky půjčku

Pokud do dnes platíte nějaké poplatky za vedení účtu, je čas na změnu. Proč platit zbytečně něco navíc ? Mbank je jedna z prvních bankovních institucí, které zavedly bezplatné účty. Aby jste se mohli přesvědčit, že zde nejsou žádné skryté poplatky, které by vás stáhly z kůže, projděte si sazebník na 4. straně a nebo se podívejte na tabulku poplatků a reference lidí zde.

mBank založení účtu
Získejte 500 Kč bonus za založení mBank mKonto účtu

Několik rad na závěr k této promo bonus akci

  • Pokud jste podnikatel, fyzická, nebo právnícká osoba, můžete získat bonus 500 Kč rovnou dvakrát, stačí pouze po založení běžného účtu mKonto založit podnikatelský účet mKonto Business a při zakládání uvést v promo kódu vaše tel. číslo, tím doporučíte sami sebe a obdržíte dalších 500 Kč navíc. Dohromady tedy 1000 Kč. Účet Mkonto business je rovněž zdarma a bez poplatků.
  • Pokud děláte mBank založení účtu pouze kvůli získání bonusu, nevyřizujte si k němu také platební kartu.
  • Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat do diskuze pod článkem, zodpovíme vám nejpozději do 24 hodin.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/mbank“ target=“_blank“ position=“center“]Chci získat 500 Kč bonus[/button-green]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *