Chcete si koupit nemovitost ve Španělsku?

Kdo by nechtěl mít možnost se kdykoliv sbalit a odjet si na dovolenou do vlastního apartmánu ve slunném městečku u moře? Ideální příležitostí je koupě nemovitosti ve Španělsku, kterou v ČR zprostředkuje společnost MIA Reality.

Domníváte se, že koupě nemovitosti ve Španělsku je příliš složitá? Nikoliv pod vedením MIA Reality. Tato společnost se zabývá prodejem apartmánů, domů a vil v různých španělských destinacích zejména cizincům (z Velké Británie, Holandska, Skandinávie i ČR). Díky dlouhé praxi má bohaté zkušenosti se zařizováním všech potřebných formalit.

Co je potřeba, abyste si mohli pořídit nemovitost v zahraničí?

Ve Španělsku vám postačí evidenční číslo cizince (tzv. N.I.E), které dostanete na cizinecké policii. Pak už můžete uzavírat kupní smlouvy. Podpis probíhá u notáře, který zajistí zápis na katastrálním úřadě a v evidenci nemovitostí příslušné obce. Podpisem pro vás tedy starosti končí.

Jaké jsou možnosti a ceny?

Přímo na webu MIAReality.cz najdete desítky různých nemovitostí ke koupi. Nachází se v překrásných lokalitách, např. v oblastech:

·  Santa Pola – sídlo plameňáků a výskyt solných jezer,

·  Costa Blanca – pomeranče, citrony, mandarinky, ovoce a zelenina,

·  San Pedro del Pinatar – laguna Mar Menor s léčivým bahnem,

·  Alicante a Torrevieja – desítky golfových hřišť.

Nejspíš se budete divit, ale ceny jsou podobné jako v ČR. Malý apartmán v luxusním středisku pořídíte za něco málo přes milion korun. K cenám uvedeným na webu je však nutné připočítat 14 %, v nichž se skrývají náklady na DPH, notáře, provizi realitní kanceláři a ostatní záležitosti.

Stačil by vám dlouhodobý pronájem?

MIA Reality má v nabídce také spoustu nemovitostí k pronájmu na týdenní, čtrnáctidenní i dlouhodobé pobyty. Mnohé jejich apartmány se nachází v oblastech, které jsou pro dovolenou vhodné celoročně, takže jestli uvažujete o odpočinku na pláži a v apartmánu, kde budete mít klid, určitě se poohlédněte v jejich katalogu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *