Proč si půjčit vůz?

Chystáte se na dovolenou a nechcete tahat tašky a děti vlakem či autobusem nebo svým příliš malým vozem? Půjčovna aut v Praze vám nabídne řešení v podobě bohaté nabídky vozů i doplňkových služeb. Půjčit si auto je tak vhodné skutečně pro každého.

Je jedno, zda chcete cestovat do zahraničí nebo si půjčit vůz na služební cestu po ČR, automobil z autopůjčovny vám poslouží lépe, než jakýkoliv jiný dopravní prostředek. Díky dlouhodobému pronájmu vozu můžete také ušetřit.

Obsah článku

Důvody, proč si půjčit vůz

1. Auto je spolehlivé, s pravidelným servisem

I přesto, že máte vlastní auto, může být příliš malé pro rodinnou dovolenou. Se starším poruchovým vozem je zase velmi riskantní vycestovat do zahraničí. Chystáte-li se do Itálie či Chorvatska, musí být váš vůz v dobrém technickém stavu. Kvalitní vozy nabízí autopůjčovna Praha. V případě potřeby vám spolehlivá autopůjčovna přistaví náhradní automobil na dané místo.

2. Nemusíte se starat, zda máte zaplacené pojištění

Je pro vás ztráta času starat se o to, zda máte včas zaplacené havarijní pojištění nebo povinné ručení? Automobil z půjčovny je nejen v dobrém technickém stavu, ale všechny potřebné pojistky jsou již zahrnuty v ceně. Rovněž je zde zahrnuta dálniční známka pro ČR.

3. Nemusíte investovat vysoké částky do pořízení vozu

Pokud potřebujete vůz jen na krátkou dobu, rozhodně si ho kvůli tomu nemusíte kupovat. Ve spolehlivé autopůjčovně vám poskytnou vůz na potřebně dlouhou dobu. Vždy je každý požadavek řešen individuálně. Cena za půjčení vozu je tedy závislá na tom, na jak dlouho si vůz půjčujete. Samozřejmostí je také možnost prodloužení výpůjční doby. Nemusíte investovat sta tisíce do nového auta.

4. Nejsou zde vysoké kauce

Ještě v nedávných dobách jste si mohli automobil půjčit s vysokou kaucí. Ta je však minulostí. Kauce jsou minimální a vůz může využívat opravdu každý.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *