Chcete ušetřit při zařizování restaurace? Objednejte vybavení u jednoho dodavatele

Otevření restaurace obnáší spoustu starostí a povinností. Pokud jste si pronajali obrovské prostory s kuchyní, ovšem současné vybavení se vám vůbec nezamlouvá, pusťte se do kompletní rekonstrukce. Přece jen je velice důležité, aby se návštěvníci cítili dobře, jedině tak se k vám opět vrátí na oběd či večeři. V následujících řádcích vám proto prozradíme, kde koupit kompletní vybavení, abyste zároveň i ušetřili.

Současná nabídka nábytku je vskutku rozmanitá. Jestliže se však chcete odlišit od ostatních restaurací ve městě, sáhněte po designových kouscích, s nimiž vykouzlíte útulný prostor. Stylový nábytek najdete například v nabídce společnosti DUBLINO, která se zabývá prodejem nábytku do restaurací a kaváren. Jestliže chcete zhlédnout kompletní sortiment, podívejte se na stránku www.dublino.cz.

Kdo je DUBLINO?

Pod názvem DUBLINO se skrývá společnost zabývající se prodejem nábytku pro hotely, restaurace a gastronomické provozy od roku 2001. Za dobu své existence zařídila tisíce restaurací, kaváren, ba i hotelů. V případě, že byste rádi viděli elegantní nábytek na vlastní oči, můžete navštívit showroom firmy nacházející se v Praze.

Jaký nábytek nesmí v restauraci chybět?

Samozřejmě záleží na tom, jak si restauraci představujete a jaké máte prostorové možnosti. Chybět vám pochopitelně nemohou židle a stoly. Ideální je, pokud zvolíte jak stoly menší, tak i větší, a tím uspokojíte nejen páry prahnoucí po romantice, ale také početnější rodiny.

Součástí restaurace může být klidně i bar s barovými židlemi. DUBLINO myslí na to, aby jednotlivé prvky spolu ladily, a tak barové židle seženete klidně v takovém stylu jako židle klasické. Pokud máte k dispozici také venkovní terasu, byla by škoda toho nevyužít. I venkovní posezení můžete zakoupit přímo u firmy DUBLINO. Ušetříte tím nejen spoustu času, ale také peněz. Vždy se vyplatí nakupovat kompletní vybavení u jednoho dodavatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *