Co všechno nabízí a umí ŠKODA Connect?

Také vás nebaví zdlouhavé kroužení po parkovišti a hledání volného místa, popojíždění v koloně či bloudění v neznámých končinách? 

Aplikace ŠKODA Connect vás dovede do cíle, rychle najde volné místo na parkování a získáte s ní přehled o svém autě pro případ, že jste ho na víkend půjčili svým potomkům.

Obsah článku

Škoda Connect skrývá 2 základní služby:

  • Důmyslný systém Care Connect nabízí vzdálený přístup k vašemu vozu a asistenci v případě poruchy nebo nehody.
  • Druhý systém Infotainment Online vám za použití internetového připojení přináší nejen chytrou navigaci, ale také dopravní informace a zábavné aplikace.

Díky Care Connect zůstanete v obraze

Služba Care Connect vám přináší detailní a nepřetržitý přehled o vozidle nezávisle na tom, jak daleko jste ho zaparkovali. Po propojení chytrého telefonu s automobilem si během okamžiku můžete jednoduše zkontrolovat, jestli je váš vůz zamčený či zda má dostatek paliva. Auto můžete na dálku také odemknout i zamknout, případně s dostatečným předstihem zapnout nezávislé topení.

A jistě se bude hodit i funkce, která vám auto pomocí zvukové a světelné signalizace pomůže najít na přeplněném parkovišti. Pokud rádi plánujete dopředu, můžete si trasu vaší cesty připravit na počítači nebo na telefonu. Navigační data pak jednoduše odešlete do navigačního systému vašeho auta přes službu Care Connect.

Kdo je připraven, není překvapen

Součástí systému Care Connect je i služba Tísňového volání, která vám pomůže vyřešit každou nenadálou situaci. Díky trojici přehledných tlačítek, umístěných na stropě auta nad sedadlem řidiče, můžete snadno a rychle zavolat záchranku, do vámi zvoleného autoservisu nebo pouze požádat o radu na infolince.

V případě vážné nehody systém automaticky kontaktuje pohotovostní středisko a odeslat informace o poloze, směru jízdy, počtu osob ve vozidle a závažnosti nehody. Můžete jej také spustit ručně pomocí tlačítka SOS. Operátor zůstává v kontaktu až do příjezdu záchranných služeb.

Zůstaňte online

Přemýšlíte, proč byste měli mít auto připojené k internetu? Kromě toho, že tak můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu, tak s aplikací Infotainment Online získáte po připojení jistotu, že vám navigace vždycky poradí tu nejkratší či nejrychlejší trasu s ohledem na aktuální dopravní situaci.

Navíc budete mít k dispozici i podrobný přehled o vytíženosti parkovišť, cenách benzínu a nafty na čerpacích stanicích v okolí nebo dopředu zjistíte předpověď počasí ve vaší cílové destinaci na několik dní dopředu.

Pro připojení auta k internetu můžete využít zabudovaný slot na SIM kartu nebo palubní WLAN, který spojíte s Wi-Fi sítí či Wi-Fi hotspotem z vašeho telefonu.

Používejte bezpečně telefon i během jízdy

Se systémem SmartLink+, který integruje aplikace Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink® můžete telefon bezpečně používat i během jízdy. Po navázání spojení můžete zpracovávat hovory a zprávy, poslouchat hudbu nebo používat navigaci prostřednictvím informačního a zábavního systému.

Systém SmartLink+ umožní přístup k živým datům o vaší jízdě, která souvisejí s ekonomikou a dynamikou jízdy, servisními informacemi a shromažďuje také podrobné záznamy o jízdě pomocí aplikace MyŠKODA.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *