Dokonale padnoucí obleky na svatbu pro váš velký den

Řekněme si to upřímně. My Češi nejsme zas tak styloví jako třeba Italové. Oblek není v našich končinách využíván na denní nošení a rozhodně to není něco, po čem bychom sahali běžně. Máme ve skříni stěží jeden komplet, který vynosíme na všechny zvláštní příležitosti. Na svatbu ale, pánové, tenhle univerzál rozhodně nepatří! Čeká vás totiž nejhezčí den vašeho života. Když všechno dobře dopadne, tento den už se nebude opakovat. Od rána budete pod drobnohledem příbuzných, ale i fotoaparátů a kamer. Prostě musíte vypadat jako James Bond, ať chcete, nebo ne. Je čas na chvíli svléknout džíny s mikinou a zaměřit se na obleky na svatbu.

Bereme to vážně

Nejdřív si pojďme ujasnit, jaká svatba vás čeká. Berete se v kostele nebo na radnici? Rozhodli jste se pro BOHO svatbu v přírodě, nebo volíte exotičtější variantu? Na všem totiž při výběru obleku záleží. Jak už tušíte, podle správné etikety si do kostela obléknete jiné šaty než na louku. Ovšem volba je vždycky na vás. Hlavní je přece být ve svatební den sám sebou a cítit se dobře. Nemusíte se bát, že vás někdo bude tlačit tam, kde být nechcete. Až si zvolíte svůj styl, pomůžeme vám ho vyladit do posledního detailu.

Jako ryba ve vodě

Když se řekne oblek, napadne vás nepohodlí a sešněrovanost? Oblékáte ho jednou za čas, jako nutné zlo, protože se v něm necítíte dobře? Tomu teď uděláme rychlý konec. Obleky na svatbu šité na míru jsou tou nejlepší volbou pro váš velký den. Každý jsme jiný. Ať už měříte 170 cm nebo 2 metry, máte bříško, nebo jste atlet, sako prostě musí sednout jako ulité. A to bez debat. Co byste řekli tomu mít konečně, jako správný gentleman, jeden dokonale padnoucí oblek? Ten po svatbě samozřejmě můžete využít pro všechny další příležitosti. Jakmile obléknete kousek, který je jako druhá kůže, na milost vzatý univerzál poletí do koše.

Kam zajít

Při procházce centrem Plzně zamiřte do pěší „Smetanky“, kde sídlí Giorgio Fashion. Je to známá firma. Ale jedině v dobrém. Spousty spokojených zákazníků a skvělých recenzí z Giorgia dělají číslo jedna už dlouhé roky. Příjemná obsluha s vámi projde celým procesem, od konzultace, přes měření, výběr látky, ušití, až po závěrečné přezkoušení. Pomohou vám do svatebních barev vyladit také košili, kravatu, motýlka, nebo zvolit vhodnou obuv. Teď už jen kapesníček do kapsy, ať si máte kam utřít slzu, až vaše vyvolená půjde uličkou. S oblekem si díky Giorgio Fashion už nemusíte dělat starosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *