Vyplatí se zaplatit výkupné při vydírání na internetu?

person standing near LED sign

Níže si dovolujeme publikovat z jeden komentářů našeho webu UšetřiTo.cz. Našli jsme jej ve spamu, dotyčný se pokouší vydělat peníze pomocí vydírání. Naše doporučení pro ty z vás, které potkalo něco podobného, komentář smazat a nic neplatit. Pro zajímavost si ale přečtěte, jakým způsobem to vyděrači zkouší.

Nabourali jsme váš web https://www.usetrito.cz a extrahovali vaše databáze.

Jak se to stalo?

náš tým našel na vašem webu zranitelnost, kterou se nám podařilo zneužít. Po zjištění zranitelnosti jsme byli schopni získat vaše přihlašovací údaje k databázi a extrahovat celou vaši databázi a přesunout informace na offshore server.

Systematicky projdeme řadou kroků k úplnému poškození vaší pověsti. Nejprve bude vaše databáze prozrazena nebo prodána uchazeči s nejvyšší nabídkou, který bude používat s jakýmkoliv záměrem. Dále, pokud budou nalezeny e-maily, bude jim zasláno e-mailem, že jejich informace byly prodány nebo unikly a vaše stránkyhttps://www.usetrito.cz byla na vině, čímž poškodila vaši pověst a rozzlobila zákazníky/společníky tím, co udělali naštvaní zákazníci/společníci. A konečně všechny odkazy, které jste indexovali ve vyhledávačích, budou deindexovány na základě technik blackhat, které jsme v minulosti používali k deindexování našich cílů.

Co to znamená? / jak to zastavím?

Jsme ochotni upustit od ničení reputace vašeho webu za malý poplatek. Aktuální poplatek je 3 000 $ v $ $ (.15 BTC).

Odešlete prosím bitcoin na následující bitcoin adresu (nezapomeňte zkopírovat a vložit):

3JomDQgJs7hRcXmyA67eQtQCDBii5kHM1G

jakmile zaplatíte, budeme automaticky informováni, že to byla vaše platba. Vezměte prosím na vědomí, že musíte provést platbu do 5 dnů po obdržení tohoto e-mailu nebo úniku databáze, odeslání e-mailů a deindexování vašeho webu BUDE spuštěno!

Jak získám bitcoins?

Můžete snadno koupit $ $ prostřednictvím několika webových stránek nebo dokonce offline z bitcoin-ATM.

Co když nezaplatím?

pokud se rozhodnete nezaplatit, zahájíme útok k uvedenému datu a budeme jej udržovat, dokud to neuděláte, neexistuje proti tomu žádné protiopatření, pouze utratíte další peníze na hledání řešení. Úplně zničíme vaši pověst u Googlu a vašich zákazníků.

Toto není hoax, neodpovídejte na tento e-mail, nepokoušejte se uvažovat ani vyjednávat, nebudeme číst žádné odpovědi. jakmile zaplatíte, zastavíme to, co jsme dělali, a už o nás nikdy neuslyšíte!

Vezměte prosím na vědomí, že bitcoin je anonymní a nikdo nezjistí, že jste vyhověli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *