Vyplatí se zaplatit výkupné při vydírání na internetu?

0
398
person standing near LED sign

Níže si dovolujeme publikovat z jeden komentářů našeho webu UšetřiTo.cz. Našli jsme jej ve spamu, dotyčný se pokouší vydělat peníze pomocí vydírání. Naše doporučení pro ty z vás, které potkalo něco podobného, komentář smazat a nic neplatit. Pro zajímavost si ale přečtěte, jakým způsobem to vyděrači zkouší.

Nabourali jsme váš web https://www.usetrito.cz a extrahovali vaše databáze.

Obsah článku

Jak se to stalo?

náš tým našel na vašem webu zranitelnost, kterou se nám podařilo zneužít. Po zjištění zranitelnosti jsme byli schopni získat vaše přihlašovací údaje k databázi a extrahovat celou vaši databázi a přesunout informace na offshore server.

Systematicky projdeme řadou kroků k úplnému poškození vaší pověsti. Nejprve bude vaše databáze prozrazena nebo prodána uchazeči s nejvyšší nabídkou, který bude používat s jakýmkoliv záměrem. Dále, pokud budou nalezeny e-maily, bude jim zasláno e-mailem, že jejich informace byly prodány nebo unikly a vaše stránkyhttps://www.usetrito.cz byla na vině, čímž poškodila vaši pověst a rozzlobila zákazníky/společníky tím, co udělali naštvaní zákazníci/společníci. A konečně všechny odkazy, které jste indexovali ve vyhledávačích, budou deindexovány na základě technik blackhat, které jsme v minulosti používali k deindexování našich cílů.

Co to znamená? / jak to zastavím?

Jsme ochotni upustit od ničení reputace vašeho webu za malý poplatek. Aktuální poplatek je 3 000 $ v $ $ (.15 BTC).

Odešlete prosím bitcoin na následující bitcoin adresu (nezapomeňte zkopírovat a vložit):

3JomDQgJs7hRcXmyA67eQtQCDBii5kHM1G

jakmile zaplatíte, budeme automaticky informováni, že to byla vaše platba. Vezměte prosím na vědomí, že musíte provést platbu do 5 dnů po obdržení tohoto e-mailu nebo úniku databáze, odeslání e-mailů a deindexování vašeho webu BUDE spuštěno!

Jak získám bitcoins?

Můžete snadno koupit $ $ prostřednictvím několika webových stránek nebo dokonce offline z bitcoin-ATM.

Co když nezaplatím?

pokud se rozhodnete nezaplatit, zahájíme útok k uvedenému datu a budeme jej udržovat, dokud to neuděláte, neexistuje proti tomu žádné protiopatření, pouze utratíte další peníze na hledání řešení. Úplně zničíme vaši pověst u Googlu a vašich zákazníků.

Toto není hoax, neodpovídejte na tento e-mail, nepokoušejte se uvažovat ani vyjednávat, nebudeme číst žádné odpovědi. jakmile zaplatíte, zastavíme to, co jsme dělali, a už o nás nikdy neuslyšíte!

Vezměte prosím na vědomí, že bitcoin je anonymní a nikdo nezjistí, že jste vyhověli.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno