Dovolená na Maledivách

Ten obrázek zná asi každý: nekonečná pláž s bílým pískem, dokonale tyrkysová voda Indického oceánu a palmy se zavěšenou sedačkou. Sen o dovolené na takovém místě sní snad každý. Poradíme Vám, jak si tento zdánlivě nesplnitelný sen uskutečnit.

Již pár let neplatí, že Maledivy patří k nejdražším destinacím na světě. I dnes tam jsou ty nejluxusnější resorty ale naštěstí nejen ty. Maledivy se přestaly orientovat pouze na luxusní ubytování v resortech a otevřely se i pro běžné turisty. Pro ty, kteří nejsou ochotní zaplatit za dovolenou v resortech na Maledivách statisíce Kč, jsou tu lokální ostrovy. Na lokálních ostrovech, na rozdíl od resortů, žijí místní obyvatelé a v poslední letech se tam postavily malé penziony a hotely.


Tip na cestovní agenturu

Maledivy se skládají z přibližně 1200 ostrovů. Z toho jich je 200 obydlených. Není proto úplně snadné vybrat ten správný ostrov. Cestovní agentura maledivy-levne.cz poskytuje ubytování a další služby na Maledivách již od roku 2014. V nabídce mají širokou nabídku ubytování od malých rodinných penzionů, hotelů s bazénem až po plážové domečky. Pokud se rozhodnete cestovat s touto agenturou, bude o Vás výborně postaráno. Agentura Vám pomůže s výběrem ideálního ostrova a ubytování přímo pro Vás. Zajistí převoz na ostrov, ubytování se stravou, a hlavně nezapomenutelné výlety. Pokud neovládáte plynně angličtinu, ani to není problém, agentura zajistí vše potřebné dopředu a je neustále možné komunikovat přes WhatsApp.


Co zažít na Maledivách


Maledivy skrývají obrovské bohatství pod mořskou hladinou. Korálové útesy, které můžete prozkoumávat přímo z pláže. Na své si přijdou rybáři a hlavně potápěči. Velmi oblíbené jsou výlety, při kterých uvidíte žraloky, manty, mořské želvy. K tomu nejlepšímu z Malediv pak patří pozorování žraloka obrovského.
Už je Vám jasné, kam pojedete na příští dovolenou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *