Vilapark Klamovka: Metropolitní bydlení dvojí tváře

Sehnat v Praze zbrusu nový byt ve vysokém standardu, a přitom za dostupnou cenu, není v poslední době vůbec snadné. Ještě o něco složitější je dohledat bydlení, které kombinuje perfektní občanskou vybavenost a bezprostřední blízkost zeleně. Všechny tyto atributy nabízí atraktivní developerský projekt Vilapark Klamovka.

Vilapark Klamovka je další z rezidenčních projektů vznikajících pod taktovkou developera Metrostav Development. A již nyní je jasné, že půjde o „kasovní trhák“ – a to nejen z důvodu, že poptávka po nových bytech výrazně převyšuje nabídku. Projekt je totiž sám o sobě natolik kvalitní a jedinečný.

Architekti z renomovaného studia City Work Architects přistoupili k projektu osobitým způsobem a vytvořili unikátní koncept založený na dvou poměrně odlišných budovách. Severní hranu pozemku přisoudili modernímu městskému viladomu s výhledem na Prahu, jižní část vyčlenili pro nízkopodlažní zástavbu situovanou do společné zahrady.

Předpokladem úspěchu na realitním trhu samozřejmě není „pouze“ samotný standard bydlení, který bude v případě vilaparku vysoký, ale také adresa. Ta je jedním slovem skvělá. Mezi zeleným parkem Klamovka – mimo jiné jedním z nejhezčích míst v Praze – a centrem metropole bude rezidenty dělit jen pár minut. Kdykoliv si zamanou, budou moct okamžitě vyměnit klid a soukromí za kulturní vyžití.

V nabídce se objeví celkem 177 nových bytů doplněných o 140 garážových stání. Ale pro koho je takový byt k prodeji na Praze 5 dobrou volbou? Bydlení u bývalého zámeckého parku je koncipováno tak, aby vyhovovalo širokému spektru zájemců – od milovníků klidu až po rodiny s dětmi. Všechny bytové jednotky byly navrženy zkušenými designéry a na přání je lze upravit na míru specifických požadavků.

Pokud vás exkluzivní bydlení na Praze 5 zaujalo a chcete se o něm dozvědět více, případně si rovnou prohlédnout nabídku volných bytů, proklikněte se na oficiální stránky projektu vilaparkklamovka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *