Dřevostavby: projekty rodinných domů v dostupné cenové relaci

Vlastní bydlení je touhou nejen mnoha Čechů. Jsme poměrně známí tím, že rádi vlastníme. Máme rádi jistoty. Když už pořídíme dům, žijeme v něm takřka celý život. V dnešní době ovšem není jednoduché dosáhnout na vlastní nemovitost. Málokdo z nás si může dovolit bydlení financovat bez hypotéky. A tak alespoň hledáme co nejnižší cenu, která je ale často na úkor kvality. Jak dosáhnout na kvalitní bydlení, z kvalitních materiálů, a ještě za něj nedat šílenou sumu? Pořiďte si dřevostavbu!

Ekologicky a dostupně

O dřevostavbách jste už jistě slyšeli. Možná právě proto se chystáte číst následující řádky. Tento způsob bydlení se stal v poslední době trendem. Ještě aby ne. Ekologické a kvalitní materiály… a pohodlné bydlení, o nic méně kvalitní, než když pořídíte cihlový dům. Na první pohled totiž nepoznáte rozdíl. Pomůže vám ušetřit také nějakou tu kačku. Navíc doba montáže je velmi rychlá. Díky výběru dřevostavby tedy můžete bydlet brzy poté, co se rozhodnete být ve svém. Tím že se díly vyrábí v halách a na pozemku už pouze montují, dá se začít se stavbou v jakémkoliv ročním období.

Domy na klíč vs. moduly

A jak to chodí v praxi? Máte na výběr z více možností. Dřevostavby – projekty na klíč – jsou domy předpřipravené, již projektantem vymyšlené do posledního detailu. Vybrat si můžete jednoduše z katalogu hotových domů, které mají už hotovou projektovou dokumentaci, své standardní zařízení a jasně dané rozložení. Na výběr je z bungalovů i patrových domů. Jistě že vnitřní úpravy interiérů, výběr dveří, oken, podlah atd. budou vždy na vás. Pokud si nevyberete z nabídky, máte možnost sestavit si dům podle vlastních představ. A to z různých druhů modulů. V tomto případě volíte počet modulů, styl propojení mezi sebou. K tomu také rozmístění, vybavení a samozřejmě typ střechy.

Abychom vám popsali vše, co můžete získat nákupem dřevostavby a všechny možnosti, ze kterých můžete vybírat, na to bohužel v jednom článku nemáme prostor. Pokud vás ale na téma dřevostavby – projekty zajímá více informací, podívejte se na stránky plzeňské firmy Easyhomes.cz, která má více než bohaté zkušenosti.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *