Domů Finance Hypoteční banka

Hypoteční banka

0
626

Obsah článku

O společnosti

Banka vnikla 10. ledna 1991 a původně působila jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. V září roku 1995 získala oprávnění k vydávání hypotečních zástavních listů a stala tak první bankou v České republice specializovanou na hypoteční úvěry. V červnu roku 2000 se majoritním vlastníkem stala Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB). Banka se tak stala součástí silné finanční Skupiny ČSOB. Jediným akcionářem banky je Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB). ČSOB poskytuje „pod jednou střechou“ služby spřízněných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv, přičemž koncept bankopojištění hraje stále větší roli.

Hypoteční banka a.s. je na českém trhu specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než dva roky je lídrem trhu s hypotékami. Jedná se o moderní a specializovanou banku se zvučným jménem nabízející optimální spektrum hypotečních produktů určených pro financování bydlení klientů. Díky profesionálně poskytovaným službám, flexibilitě, vstřícnému přístupu ke klientům a jedinečné spolupráci s našimi partnery bude i nadále udávat směr cesty v hypotečním bankovnictví.

Recenze bežných účtů a úvěrů Úvěry:  

Hypotéka – široká paleta hypoték – úrok od 3,19% – splatnost od 5 do 30 let – fixace od 1 do 30 let – možnost provést mimořádnou splátku – pro vyřízení hypotéky je třeba doložení příjmů všech žadatelů a kupní smlouva nemovitosti (popř. smlouva o smlouvě budoucí kupní) – poskytnuty slevy na využívání běžného účtu a pojištění nemovitosti u ČSOB.

Výhody banky

  • specializovaná banka na hypoteční úvěry individuální přístup ke každému klientovi
  • výhodné úroky na hypotéky virtuální pobočka – možnost radit se s bankéřem každý pracovní den od 16 do 21 hodin

Nevýhody banky

  • specializované bankovnictví zaměřené na hypoteční produkty
  • neexistence internetového bankovnictví

Produkty banky hypotéka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví do 70% LTV, Hypotéka na dům, Hypotéka na pozemek, Hypotéka na družstevní byt, Hypotéka na rekreační objekt, Hypotéka na stavbu či rekonstrukci, Refinancování hypotéky, Americká hypotéka, pojištění – Pojištění hypotéky

Pojištění hypotéky

S pojištěním hypotéky si zajistíte včasné a pravidelné splácení například při pracovní neschopnosti či ztrátě zaměstnání.

Peníze z pojištění vám pokryjí potřebnou splátku hypotéky. Vy tak nemusíte sahat na vlastní úspory, nebo složitě shánět peníze způsoby, které by vám mohly přinést další potíže.

Sjednání pojištění je velmi jednoduché. Nemusíte se účastnit žádné lékařské prohlídky ani vyplňovat složité formuláře.

Pojistíme vás pro případ ztráty zaměstnání nebo pro případy pracovní neschopnosti, invalidity 3. stupně a úmrtí z důvodu úrazu či nemoci. Rozsah pojistného krytí si volíte sami.

Pojištění bydlení

Život přináší i nečekané situace, které nejsou vždy příjemné. A ačkoliv se jim často nevyhnete, můžete se na ně alespoň připravit. Dobré pojištění nemovitosti vám přijde vhod v momentu, kdy se vaše domácnost nevyhne nevítané návštěvě zlodějů, zásahu přírody či vytopení od sousedů.

Na všechno vás vybavíme, stačí se jen podívat, co jsme pro vás přichystali. Až si nabídku pojištění prostudujete, nebojte se na cokoliv zeptat pomocí rychlého formuláře v pravé části stránky. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Pojištění nemovitosti

Peníze z pojištění přijdou vhod, když váš dům nebo byt utrpí škody způsobené nejen přírodními živly, ale třeba i nezodpovědností souseda.

Pojištění nemovitosti patří mezi základní pojištění, protože pokrývá většinu nejčastějších škod. Uhradí vzniklé náklady na opravy, ať už vyhoříte následkem zkratu či úderu blesku, střechu vám poškodí krupobití, nebo vás vytopí soused, kterému se rozbila stará pračka.

Pojištění nabízíme hned v několika variantách – od základní po prémiovou. Jeho součástí je i asistenční služba, která je vám k dispozici 24 hodin denně. A pokud vás žádná katastrofa nepotká, odměníme vás slevou až 3 % z pojistného za rok.

Kontakty

Infolinka +420 844 111 174

Klientské centrum 224 116 333 (PO-PÁ 8-16.30)

e-mail info@hypotecnibanka.cz

facebook http://www.facebook.com/Hypotecka

twitter https://twitter.com/hypotecka

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno