Život přináší i nečekané situace, které nejsou vždy příjemné. A ačkoliv se jim často nevyhnete, můžete se na ně alespoň připravit. Dobré pojištění nemovitosti vám přijde vhod v momentu, kdy se vaše domácnost nevyhne nevítané návštěvě zlodějů, zásahu přírody či vytopení od sousedů.

Na všechno vás vybavíme, stačí se jen podívat, co jsme pro vás přichystali. Až si nabídku pojištění prostudujete, nebojte se na cokoliv zeptat pomocí rychlého formuláře v pravé části stránky. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Pojištění nemovitosti

Peníze z pojištění přijdou vhod, když váš dům nebo byt utrpí škody způsobené nejen přírodními živly, ale třeba i nezodpovědností souseda.

Pojištění nemovitosti patří mezi základní pojištění, protože pokrývá většinu nejčastějších škod. Uhradí vzniklé náklady na opravy, ať už vyhoříte následkem zkratu či úderu blesku, střechu vám poškodí krupobití, nebo vás vytopí soused, kterému se rozbila stará pračka.

Pojištění nabízíme hned v několika variantách – od základní po prémiovou. Jeho součástí je i asistenční služba, která je vám k dispozici 24 hodin denně. A pokud vás žádná katastrofa nepotká, odměníme vás slevou až 3 % z pojistného za rok.