Jak ušetřit na nákladech za tisk?

0
928

Domácnosti, v nichž jsou školou povinné děti, se během pandemie koronaviru ocitla v nemilé situaci. Děti se musely učit doma a mnoho podkladů pro studium bylo nuceno si vytisknout, vlepit do sešitu, nebo si vytištěné dokumenty vyplnit, vybarvit a podobně, a následně je odevzdat učiteli. Rodiny tak za tisk utrácí mnohonásobně víc než v běžném režimu.

Náklady na tisk poznají společnosti. Když se jim nepodaří získat náplně do tiskáren či tonery za skvělou cenu, vyjde je tisk mnohem dráž. A v případě, že tiskou měsíčně desetitisíce či víc faktur, dodacích listů, cenových nabídek… jsou výdaje neuvěřitelně vysoké. Proto je namístě mít dodavatele náplní, tonerů a cartridge, kde vždy nakupíte levně.

Obsah článku

Objednejte si levné náplně

To, co nás nejvíce zajímá, jsou levné náplně do tiskáren, tonery nebo cartridge. Na webových stránkách tonerdepot.cz najdete náplně do tiskáren nejznámějších a nejpoužívanějších tiskáren. Jmenujme kupříkladu Ricoh, Brother, Konica Minolta, Sharp, Xerox, Samsung, Dell, Epson, HP, Canon, IBM a mnohé jiné.

Zajímá vás značka Samsung?

Jste tady správně, jestliže chcete sehnat tonery Samsung levně a rychle. E-shop nabízí velmi mnoho typů tonerů určených právě pro tuto značku. Jmenujme např. CLP-300N, ML-2571N, ProXpress SL-M3870FW, SCX-6555NX a další. Díky snadnému způsobu vyhledávání najdete i z velkého množství tonerů ten správný. Do vyhledávače uprostřed webové stránky e-shopu stačí zadat název či číslo náplně anebo tiskárny.

Zajímavé benefity

Kromě levných náplní, tonerů, cartrige skvělé kvality nabízí e-shop i skvělé benefity. Tak třeba vám přináší cashback ve výši až 1 500 Kč. Stačí, abyste nakoupili za určitou částku a peníze vám budou vráceni automaticky při další objednávce. Cena objednávky je pak dána včetně DPH a bez dopravy. Do cashbacku je započítávána jen cena alternativních a prémiových tonerů a náplní. Za nákup za 6 000 Kč je to 600 Kč. Za 12 000 Kč už 1 200 Kč. Čím vyšší cena nákupu, tím vyšší cashback.

Neváhejte a objednejte si vhodnou náplň či toner pro vaši tiskárnu a začněte šetřit na tisku doma či ve firmě už za pár dnů. Uvidíte, že budete spokojeni s kvalitou i cenou a rádi se sem budete vracet.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno