Jak ušetřit na nákladech za tisk?

Domácnosti, v nichž jsou školou povinné děti, se během pandemie koronaviru ocitla v nemilé situaci. Děti se musely učit doma a mnoho podkladů pro studium bylo nuceno si vytisknout, vlepit do sešitu, nebo si vytištěné dokumenty vyplnit, vybarvit a podobně, a následně je odevzdat učiteli. Rodiny tak za tisk utrácí mnohonásobně víc než v běžném režimu.

Náklady na tisk poznají společnosti. Když se jim nepodaří získat náplně do tiskáren či tonery za skvělou cenu, vyjde je tisk mnohem dráž. A v případě, že tiskou měsíčně desetitisíce či víc faktur, dodacích listů, cenových nabídek… jsou výdaje neuvěřitelně vysoké. Proto je namístě mít dodavatele náplní, tonerů a cartridge, kde vždy nakupíte levně.

Objednejte si levné náplně

To, co nás nejvíce zajímá, jsou levné náplně do tiskáren, tonery nebo cartridge. Na webových stránkách tonerdepot.cz najdete náplně do tiskáren nejznámějších a nejpoužívanějších tiskáren. Jmenujme kupříkladu Ricoh, Brother, Konica Minolta, Sharp, Xerox, Samsung, Dell, Epson, HP, Canon, IBM a mnohé jiné.

Zajímá vás značka Samsung?

Jste tady správně, jestliže chcete sehnat tonery Samsung levně a rychle. E-shop nabízí velmi mnoho typů tonerů určených právě pro tuto značku. Jmenujme např. CLP-300N, ML-2571N, ProXpress SL-M3870FW, SCX-6555NX a další. Díky snadnému způsobu vyhledávání najdete i z velkého množství tonerů ten správný. Do vyhledávače uprostřed webové stránky e-shopu stačí zadat název či číslo náplně anebo tiskárny.

Zajímavé benefity

Kromě levných náplní, tonerů, cartrige skvělé kvality nabízí e-shop i skvělé benefity. Tak třeba vám přináší cashback ve výši až 1 500 Kč. Stačí, abyste nakoupili za určitou částku a peníze vám budou vráceni automaticky při další objednávce. Cena objednávky je pak dána včetně DPH a bez dopravy. Do cashbacku je započítávána jen cena alternativních a prémiových tonerů a náplní. Za nákup za 6 000 Kč je to 600 Kč. Za 12 000 Kč už 1 200 Kč. Čím vyšší cena nákupu, tím vyšší cashback.

Neváhejte a objednejte si vhodnou náplň či toner pro vaši tiskárnu a začněte šetřit na tisku doma či ve firmě už za pár dnů. Uvidíte, že budete spokojeni s kvalitou i cenou a rádi se sem budete vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *