Ušetřete na příslušenství k automobilu

Kdo by si nepřál mít v garáži, potažmo k osobní dispozici automobil, který bude spolehlivý, hezký, bude mít skvělé vychytávky, díky nimž bude cestování mnohem příjemnější než bez nich? A právě mnohé vychytávky na váš vůz si můžete pořídit na webových stránkách vtvauto.cz. Ceny, za které jsou k mání, jsou víc než přijatelné.

Kola, na která budete pyšní

Určitě víte, jak velký rozdíl je, když přezujeme kola letní za zimní, a na těch zimních nám chybí poklice. Ihned auto vypadá mnohem hůř, jako by mu zašla krása a lesk, jako by zestárlo a bylo neopečovávané. Koupit poklice na vaše kola byste si měli jak na letní, tak na zimní ježdění. Navíc v e-shopu vtvauto.cz seženete jak klasické poklice, tak jedinečné černé se stříbrnými detaily. Každá poklice má pak na sobě znak vašeho automobilu. Teda žádné „noname“ kousky.

V balení najdete 4 kusy poklic, které mají masivní konstrukci z vysoce kvalitního ABS plastu. Montáž je rychlá, uchycení pevné na plechový disk. Jsou vyrobeny tak, aby nedocházelo k zahřívání disku.

Dokonalé blatníky a ochrana v jednom

Stejně tak si na webu vtvauto.cz můžete pořídit plastové lemy blatníků. Pro každý typ vozidla dané značky jsou k dostání konkrétní plastové lemy. Třeba pro Audi A6 C5 Sedan, Citroen Xsara Picasso, Škodu Fabii I Hatchback/Sedan, Hyundai Getz 3-DV a další. Tyto lemy mají nejen designový efekt, ale chrání před odřením tuto poměrně hodně náchylnou část vozu před oděrem či poškozením kamínky a jinými předměty.

Zmiňovaný e-shop vám nabídne velké množství sortimentu pro malá i velká auta či kamiony. Potřebujete zimní clony, vany do kufru, deflektory přední masky, kryty nárazníku nebo třeba autokoberce? Toto a mnohé jiné zde najdete za nízké ceny se skvělým poměrem ke kvalitě. Objednejte si, co potřebujete nebo se vám líbí a uvidíte, že se vám bude zakoupené zboží líbit, a budete s ním plně spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *