Jak ušetřit peníze při online nakupování ?

jak ušetřit peníze

Jak ušetřit peníze díky online nakupování ?

Aneb jak se dostat pod oficiální cenu téměř v každém e-shopu. Nakupování patří k životu a je to jedna z věcí, kterou děláme pravidelně, jako například čištění zubů. Nakupujeme potraviny, nakupujeme elektroniku, nakupujeme dárky, nakupujeme prakticky cokoliv co chceme, nebo co zrovna v danou chvíli potřebujeme, ale jak se říká, „bez peněz do obchodu nelez“. Připravili jsme pro vás jednoduchý způsob jak při každém nakupování, téměř kdekoliv a kdykoliv, v jakémkoliv obchodě, ušetřit pár korun k dobru. Korunka ke korunce a je z toho pěkný balík.

Pokud se aktivně zajímáte o vaše finance a o to jak ušetřit peníze a získat nějakou tu korunu navíc, tak doporučujeme pozorně číst následující řádky. Je to jednoduché a můžete to ihned otestovat, navíc dostanete 50 Kč naprosto zdarma jako bonus. 🙂

Jak se dostanu pod oficiální ceny v e-shopech ?

Na internetu se objevili lidé, které napadlo vytvořit webové stránky propagující cashback nakupování (např. PlnáPeněženka.cz), tedy nákupy ve stejných obchodech jako jste nakupovali doposud, ale s tím, že na daný obchod přejdete přes cashbackovou stránku, která vás do obchodu přesměruje. Tímto způsobem se dokážeme dostat pod oficiální cenu, která je na eshopu.

Jak to funguje ?

Je to jednoduché, cashbackový portál dostane malou provizi za to, že vás do daného obchodu doporučil a vy jakožto zákazník jste přišli do daného obchodu skrze ně. Nicméně Cashbackový portál se s provizí dělí s vámi, takže to nijak neovlivňuje koncovou cenu. Vy zaplatíte a dostanete zaplaceno, to se rovná nižší ceně než je ta oficiální a někdy i v řádech 10-15%.

My máme velice dobré zkušenosti s cashbackovým portálem PlnáPeněženka.cz . Určitě stojí za vyzkoušení. Stačí přejít na jejich stránku (např. ZDE), zaregistrovat se a pak už jen vybrat obchod, ve kterém chcete nakoupit. Navíc, když se zaregistrujete přes jeden z odkazů, který najdete v tomto článku, získate vstupní bonus v hodnotě 50,- Kč !

Doporučujeme nainstalovat jednoduché rozšíření do prohlížeče tzv. „lištička“, která vás bude upozorňovat na to, zda-li můžete ušetřit peníze, když navštívíte nějaký e-shop. „Lištičku“ si můžete stáhnout na jejich webu.

A jak to vypadá v praxi ?

Takto nějak to vypadá, když se vám vracejí peníze z každého nákupu online, který provedete. Toto je konkrétní příklad z mého účtu.

jak ušetřit peníze
jak ušetřit peníze pomocí cashback systému

V jakých obchodech toto mohu využít ?

Téměř ve všech velkých e-shopech dnešní doby, více najdete už na webu PlnáPeněženka.cz.

Například:

  • DámeJídlo.cz (až 10%)
  • PoštovnéZdarma.cz (8%)
  • Kasa.cz (4,5%)
  • Zoot.cz (3,5%)
  • Booking.com (3%)

Jak ušetřit peníze nikdy nebylo jednodušší. Navíc ušetříte i čas díky online nakupování.

O tom jak tento systém funguje se můžete podívat i na následující video.

  • Zajímavý tip na dárek k vánocům – Náramky z přírodních kamenů DELTIMO.

1 Zmínky

  1. FOODHACK: Jak na levná jídla + 80 Kč bonus na DámeJídlo (NOVÉ)

Přidejte komentář