NÁVOD: 500 Kč dárek za účet bez poplatků

2
53
účet bez poplatků

O co se jedná ?

Vážíme si vašeho času a důvěry, proto jsme si dali tuto podmínku:

„Během 2 minut Vás naučíme jak získat 500,- Kč zdarma“

500 Kč = Např. romantická večeře pro dva, to za ty 2 minuty času stojí, co myslíte ?

účet bez poplatků

 

1. Založit běžný účet bez poplatků zdarma a online

Založit účet, který je zdarma od společnosti mBank, která vyplácí odměnu 500,- Kč novým zákazníkům.

Ptáte se:

„Proč bych to dělal ? Již běžný účet bez poplatků mám!“ – Skvěle, nic vám nebrání založit si „druhý – záložní“, který vás tak i tak nic nestojí a je zdarma, pokud si nebudete brát platební kartu. (Ano je to tak jednoduché)

„Jsou zde nějaké poplatky ?“ Ne – vše je bez poplatků. Jediný poplatek je pokud se rozhodnete vzít si platební kartu na bezkontaktní platby, zde je mikro poplatek 29,- Kč měsíčně pokud nezaplatíte kartou v obchodech min. 500,- Kč za měsíc = 2 nákupy v Tescu. Pokud již účet s kartou máte, tento krok zvažte a nemusíte si brát kartu druhou.

„Musím někde psát své údaje, když je to online ?“ Ne, nemusíte, pouze základní údaje do formuláře, pokud nechcete dokončit ověření totožnosti on-line, doporučujeme využít tzv. kurýra, který ověří vaši totožnost u vás ve dvěřích = máte 500,- Kč.

„Díky, ale nevěřím tomu!“ Chápeme a respektujeme to. Doporučujeme vám, přečíst si pár informací o tomto běžném účtu zdarma níže, vše je maximálně transparentní. Pokud i tak máte nějaký dotaz, či pochybnost napište nám. My za serióznost a funkčnost této akce ručíme, sami jsme si ji odzkoušeli a získali odměnu.

Přejít na registrační formulář ZDE ->

účet bez poplatků

Oficiální znění pravidel „reklamní akce“ od mBank -> ZDE

 

2. Co vše potřebuji vědět ?

 • Vedení účtu zdarma
 • 3 výběry měsíčně z libovolného bankomatu v ČR zdarma
 • Příchozí i odchozí i zahraníční platby zdarma
 • Trvalé příkazy a inkasa zdarma
 • Intuitivní přehledná mobilní aplikace

Jak si na tom stojí v porovnání s ostatními ?

účet bez poplatků

Přejít na registrační formulář ZDE ->

účet bez poplatků
účet bez poplatků a 500 Kč bonus

Máte nějaké otázky, nebo se chcete na něco zeptat ? Neváhejte nám napsat do diskuze níže.

Odpovíme nejpozději do 24 hodin.

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,zvažuji uzavřit u Vaší banky běžný účet,jak dlouho by trval převod z České spořitelny,kde mám běžný účet?Vše se tedy řeší přes internet nebo kurýra?Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

  Pavlína Pešková

  • Dobrý den,

   založení běžného účtu u mBank jde dvěmi způsoby, buď to komplet přes internet, ale bude potřeba jím zaslat během procesu vytváření účtu sken občanky a výpis běžného účtu. Druhá varianta je založení skrze „kurýra“ kdy k vám přijede kurýr ověří si vaší občanku osobně a vše je hotovo.

   Mě osobně z vlastní zkušenosti přišlo jednodušší založení skrze kurýra, jelikož jsem se nemusel o nic starat a skenovat moje doklady. Co se týče rychlosti převedení z České spořitelny (nedivím se, že přecházíte jelikož, Česká má obrovské poplatky za vedení atd..), to je otázka 1-2 dnů, stačí si pouze jakmile vám aktivují účet u mBank přeposlat vaše peníze z České Spořitelny na mBank klasickým převodem. Pokud chcete převést účet i se všemi trvalými přikazy atd, obraťte se na help linku mBank na 222 111 999 tam vám určitě poradí.

   Snad jsem vám pomohl, kdyby jste potřebovala s něčím poradit, klidně se na nás obraťte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno