Je nejvyšší čas porozhlédnout se po nemovitosti v Praze

0
739

Investice do nemovitosti se bere jako zaručená pojistka do budoucnosti, kterou ocení i vaši potomci. V koupeném bytě či domě se dá bydlet, případně lze vloženou investici v brzké době zúročit finančně výhodným pronajímáním. Vždyť i když si vypočítáme splátky hypotéky a porovnáme je se stoupajícími cenami za pronájmy v bytech pochybné kvality, jednoduchou matematikou se dobereme k jednoznačnému výsledku. Koupě vlastního bytu je prostě nejvýhodnější.

Obsah článku

Investice do nemovitosti je zárukou spokojeného života a jistotou klidného stáří

Pokud se podíváme na nabídku bytů v Praze, speciálně v zajímavých lokalitách v centru či jeho těsné blízkosti, není mnoho možností, jak se do budoucna výhodně zaopatřit. Přesto existují rezidenční, luxusní byty, jež prošly celkovou rekonstrukcí, jsou velkoryse dispozičně řešeny, mají pěkné okolí a jsou vybaveny moderními spotřebiči, jež splňují nejnáročnější požadavky, co se týče úspor energií a šetrnosti k přírodě. Pokud jste se rozhodli do nového bydlení investovat, vložení úspor a pořízení hypotéky do zrekonstruovaného bytu je ve výsledku méně nákladné, než se o renovaci pokoušet sami.

Citlivé rekonstrukce historických objektů vtiskly budovám původní tvář

Luxusní byty v Praze, jež jsou v nabídce realitní společnosti PSN https://www.psn.cz/, obvykle spadají do komplexů moderních nebo historických budov, jež prošly zásadní proměnou od sklepních prostor po půdy. Citlivé zásahy v historicky cenných objektech vůbec nenarušily celkový ráz budov, ba naopak. Zachování veškerých podstatných prvků, architektonických skvostů, ale i detailů, jako jsou průčelí, štuky, fasády, renovovaným objektům významně pomohlo. Zdemolované domy, jejichž původní stav se téměř blížil ruinám, opatrným zásahem získaly svou dávno zašlou slávu, zvýšila se jejich estetická, historická a ekonomická hodnota.

Byty v nejžádanějších lokalitách Prahy jsou stále k mání za přijatelné částky. Neváhejte

Moderní vybavení bytů, dřevěné podlahy, ekologické vytápění, nové rozvody vody a elektřiny jsou samozřejmou součástí velkoryse řešených bytů. Několikamilionová investice do velkého bytu se při rozpočítání ceny za metr čtvereční dá směle přirovnat k cenám za stejnou plochu starého bytu. Pokud se zajímáte o prodej bytů Praha 3, Praha 6, Praha 10, pokaždé se informujte na občanskou vybavenost a okolí. Někomu více vyhovuje blízkost zastávky městské hromadné dopravy a nákupních středisek, jiný preferuje oblasti, kde je dostatek zeleně.

Zajistěte si klidné bydlení v luxusním bytě v Praze 6 – Střešovicích

Nejžádanější oblasti české metropole jsou nadále Praha 3, Praha 6 a Praha 10. Podíváme-li se blíže do konkrétní nabídky prodeje bytu v Praze 6 – Střešovicích, okamžitě nás překvapí rozlehlé prostory, jimiž byt disponuje. Téměř 115 metrů čtverečních je dispozičně řešeno třemi pokoji s kuchyňským koutem. Byt je v šestém podlaží cihlového domu, který si prošel kompletní rekonstrukcí. Ústřední vytápění je řešeno s pomocí výměníkové stanice. Výhodou je dostatek prostoru pro parkování na veřejné komunikaci. Luxusní byt se dvěma terasami je k mání za 9 980 000 korun. Do fondu oprav se za byt v osobním vlastnictví platí pouhých 2292 korun měsíčně, což je výhodná částka oproti bydlení v domě, kde se kvůli probíhajícím rekonstrukcím výtahů, zateplení a výměnám oken platí do fondu oprav i dvoj a trojnásobně vyšší částky. Tento fakt byste měli při volbě svého nového bydlení rovněž zohlednit. Nemusíte přeci platit víc, než je nutné.

 

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno