Je nejvyšší čas porozhlédnout se po nemovitosti v Praze

Investice do nemovitosti se bere jako zaručená pojistka do budoucnosti, kterou ocení i vaši potomci. V koupeném bytě či domě se dá bydlet, případně lze vloženou investici v brzké době zúročit finančně výhodným pronajímáním. Vždyť i když si vypočítáme splátky hypotéky a porovnáme je se stoupajícími cenami za pronájmy v bytech pochybné kvality, jednoduchou matematikou se dobereme k jednoznačnému výsledku. Koupě vlastního bytu je prostě nejvýhodnější.

Investice do nemovitosti je zárukou spokojeného života a jistotou klidného stáří

Pokud se podíváme na nabídku bytů v Praze, speciálně v zajímavých lokalitách v centru či jeho těsné blízkosti, není mnoho možností, jak se do budoucna výhodně zaopatřit. Přesto existují rezidenční, luxusní byty, jež prošly celkovou rekonstrukcí, jsou velkoryse dispozičně řešeny, mají pěkné okolí a jsou vybaveny moderními spotřebiči, jež splňují nejnáročnější požadavky, co se týče úspor energií a šetrnosti k přírodě. Pokud jste se rozhodli do nového bydlení investovat, vložení úspor a pořízení hypotéky do zrekonstruovaného bytu je ve výsledku méně nákladné, než se o renovaci pokoušet sami.

Citlivé rekonstrukce historických objektů vtiskly budovám původní tvář

Luxusní byty v Praze, jež jsou v nabídce realitní společnosti PSN https://www.psn.cz/, obvykle spadají do komplexů moderních nebo historických budov, jež prošly zásadní proměnou od sklepních prostor po půdy. Citlivé zásahy v historicky cenných objektech vůbec nenarušily celkový ráz budov, ba naopak. Zachování veškerých podstatných prvků, architektonických skvostů, ale i detailů, jako jsou průčelí, štuky, fasády, renovovaným objektům významně pomohlo. Zdemolované domy, jejichž původní stav se téměř blížil ruinám, opatrným zásahem získaly svou dávno zašlou slávu, zvýšila se jejich estetická, historická a ekonomická hodnota.

Byty v nejžádanějších lokalitách Prahy jsou stále k mání za přijatelné částky. Neváhejte

Moderní vybavení bytů, dřevěné podlahy, ekologické vytápění, nové rozvody vody a elektřiny jsou samozřejmou součástí velkoryse řešených bytů. Několikamilionová investice do velkého bytu se při rozpočítání ceny za metr čtvereční dá směle přirovnat k cenám za stejnou plochu starého bytu. Pokud se zajímáte o prodej bytů Praha 3, Praha 6, Praha 10, pokaždé se informujte na občanskou vybavenost a okolí. Někomu více vyhovuje blízkost zastávky městské hromadné dopravy a nákupních středisek, jiný preferuje oblasti, kde je dostatek zeleně.

Zajistěte si klidné bydlení v luxusním bytě v Praze 6 – Střešovicích

Nejžádanější oblasti české metropole jsou nadále Praha 3, Praha 6 a Praha 10. Podíváme-li se blíže do konkrétní nabídky prodeje bytu v Praze 6 – Střešovicích, okamžitě nás překvapí rozlehlé prostory, jimiž byt disponuje. Téměř 115 metrů čtverečních je dispozičně řešeno třemi pokoji s kuchyňským koutem. Byt je v šestém podlaží cihlového domu, který si prošel kompletní rekonstrukcí. Ústřední vytápění je řešeno s pomocí výměníkové stanice. Výhodou je dostatek prostoru pro parkování na veřejné komunikaci. Luxusní byt se dvěma terasami je k mání za 9 980 000 korun. Do fondu oprav se za byt v osobním vlastnictví platí pouhých 2292 korun měsíčně, což je výhodná částka oproti bydlení v domě, kde se kvůli probíhajícím rekonstrukcím výtahů, zateplení a výměnám oken platí do fondu oprav i dvoj a trojnásobně vyšší částky. Tento fakt byste měli při volbě svého nového bydlení rovněž zohlednit. Nemusíte přeci platit víc, než je nutné.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *