Křehké zboží a rozbitné produkty můžete zasílat zákazníkům ve speciálních obalech

Jste-li majitelem nebo provozovatelem kamenné či internetové prodejny, která se mimo běžného prodeje zaobírá rovněž zasíláním zboží, jistě víte, jak důležitý je pevný obalový materiál, v němž se objednávky zákazníkům zasílají. Dostatečně jištěné kartonové krabice různých velikostí a tvarů jsou spolehlivou zárukou toho, aby zákazníci obdrželi křehké, sypké nebo potravinové zboží v neporušeném stavu.

Nedovolte poškození odesílaných balíčků ze strany zaměstnanců pošty a doručovacích společností

Na doručovací společnosti nebo poštu se nedá s jistotou spolehnout. Zaměstnanci musejí zpracovat velký objem zásilek a ne vždy se k nim chovají s patřičnou úctou. Sklady, překladiště i samotná autodoprava nebo letecká přeprava nemají dostatek kapacit pro pečlivé a opatrné chování k balíčkům a zásilkám, které jsou u nich uchovávány. A tak kartonové krabice, pevné obaly, bublinkové a kartonové obálky dovedou zázraky, co se týče doručení zboží zákazníkům v neporušeném stavu. Nezapomeňte rovněž na jakostní balicí papíry, do nichž své zásilky zabalíte.

Pevné krabice se hodí i na stěhování a uskladnění sezonního oblečení

Nejen pro obchodníky jsou krabice nepostradatelnou pomůckou. Obalové materiály spolehlivě využijí i ti, kterým hrozí stěhování bytu, domu, kanceláře, nebo ti, již potřebují bezpečně uskladnit nádobí z pozůstalosti, knihy, případně sezonní oblečení a obuv. K zajištěnému uskladnění oděvů a obuvi slouží speciální archivační boxy. Díky tomu, že jsou kartonové a papírové krabice vyráběny v rozmanitých rozměrech a tvarech, nebo se dokonce vyrábějí i na míru, budou veškeré oblečení a další věci uskladněny pro další použití bez fatálních následků. Mezi užitečné pomocníky, kteří jsou využitelní v balicích sekcích, patří dále průhledné fólie, jež nacházejí uplatnění jak v jednotlivých domácnostech, tak ve velkovýrobě, kde je třeba balit stovky až tisíce kusů různého zboží.

 

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *