Kreditní karta citibank – Jak získat poukaz na 3000 Kč zdarma ?

kreditní karta citibank

O co se jedná ?

Získat poukaz na 3000 Kč zdarma ? Ano, toto prohlásila banka Citibank, přesněji jejich produkt – kreditní karta Citibank. Co Citibank svým novým klientům nabízí ? Čtěte dále a dozvíte se i na jaké věci si dát pozor.

Jak funguje kreditní karta Citibank ?

Pokud si vyřídíte kreditní kartu od Citibank, dostanete navíc poukázku na nákup libovolného zboží na aukčním portále aukro.cz. Ale jak už všichni naši čtenáři ví, v Česku není nikdy nic zadarmo. Proto si musíte dát pozor na následující věci.

Po zažádání o kreditní kartu a po jejím schválení vás kontaktuje kurýr, který vám kartu doručí a se kterým podepíšete smlouvu. Po jejím zpracování vám přijde informační SMS, že si kartu můžete aktivovat na daném telefonním čísle. Během hovoru vám pracovník banky nabídne okamžité zaslání finanční částky na váš běžný účet s dvacetiměsíčním splátkovým kalendářem (půjčka), nebo automatický převod vašich nákupů na stejný splátkový kalendář (rovněž forma půjčky). Obě nabídky musíte odmítnout, jinak byste na tom nevydělali a připravili se tak o výhody kreditní karty splatit vše, co jste utratili, v bezúročném období 55 dní.

Na co si dát pozor ?

Na co si dále musíte dát pozor je, aby banka neměla důvod vám posílat písemnou upomínku, která je rovněž zpoplatněná.

Za vedení kreditní karty je sice poplatek 50,- Korun měsíčně, pokud však kartu použijete aspoň jednou měsíčně, tyto poplatky vám budou po roce vráceny.

Pokud si vše výše zmíněné pohlídáte, můžete si kromě poukázky za 3000,- Korun na Aukro užít i vrácení 2% ze všech nákupů, které přes tuto kartu provedete. Po roce takového užívání můžete tuto kartu zrušit a všechny zmíněné výhody vás tak nestály ani cent, resp. haléř.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *