Kuchyňská studia vyrobí kuchyň vašich snů!

Kuchyně na míru nejsou zbytečným luxusem, ale velmi praktickou záležitostí. Kuchyňská studia vám vyrobí kuchyň, která se vám bude nejen líbit, ale hlavně se v ní bude skvěle vařit! Kuchyně na míru z nikoho neudělají Jamieho Olivera, to je jasné. Ale pokud svěříte výrobu a návrh své kuchyně odborníkům, pravděpodobně bude vaření v nové krásce mnohem pohodlnější, než kdybyste si pořizovali kuchyň typovou. Jak je to možné? Kuchyňská studia totiž vyrobí kuchyň přesně pro vás, ne pro tisíce dalších lidí (jako je to u typových kuchyní). Chcete to černé na bílém? Sepsali jsme 5 důvodů, proč je kuchyň na míru zároveň kuchyní vašich snů!

Kuchyňská studia ví, co dělají aneb 5 důvodů, proč se vyplatí kuchyně na míru!

  1. Málokdy máte to štěstí a pořizujete kuchyň do zcela „bezproblémového“ prostoru. Většinou řešíme, že prostor pro kuchyň je moc malý, moc úzký, moc tmavý… Pokračovat bychom mohli donekonečna. Právě v tuto chvíli je pomoc odborníka z kuchyňského studia nenahraditelná!
  2. Typová kuchyň je stavěná tak, aby vyhovovala co nejširšímu spektru lidí – do toho ale nemusíte spadat vy. Máte speciální požadavky a návyky? Jste sportovci a kuchyň využíváte k přípravě speciálních drinků a sportovní výživy? Pravděpodobně máte jiné představy o skladovacích prostorech a rozmístění věcí v kuchyni než maminka čtyř dětí! Nevaříte, ale jste vášnivými cukráři, kteří pečou dorty, makronky a cupcaky pro všechny oslavy v sousedství? Preferujete raw stravu? Pečete si bezlepkové chleby a potřebujete větší spíž na bezlepkové potraviny? Chápete, co naznačujeme?
  3. Specialista z kuchyňského studia se vyzná v ergonomii prostoru. Takže navrhne kuchyň tak, aby všechny úkony, které v kuchyni při vaření děláte, na sebe navazovaly jako vídeňský valčík!
  4. Typové kuchyně jsou mnohdy na oko velmi krásné, ale schází v nich úložné prostory. Realita se pak liší od obrázku z katalogu, kde je kuchyň zobrazována nezabydlená. V kuchyni s minimem úložných prostorů máte příliš věcí vyskládaných na kuchyňské lince. Výsledkem je, že nikdy nedocílíte dokonalého pořádku!
  5. Konečně kuchyň vašich snů! Pokud nechcete dělat kompromisy a v hlavě máte jasnou vizi o tom, jak by měla vaše kuchyň vypadat, jděte si za svým snem… přímo do kuchyňského studia! Seznamte se svým přáním tamního návrháře a naplánujte spolu kuchyň dle vašich představ.

Kuchyně z kuchyňského studia přitom ani nemusí znamenat investici navíc. To je mylná představa. Typové kuchyně a jejich ceny často převyšují ceny kuchyně na míru. Nechte si navrhnout svoji kuchyň snů a uvidíte, že nebudete chtít jinou!

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *