Letecké zážitky jsou originálním dárkem pro statečné

Dnešní doba je plná netradičních způsobů k získání nezapomenutelných zážitků. Ty jsou právě tím, co ani po skončení nikdy nevymizí. Jestliže tedy chcete obdarovat své blízké něčím výjimečným, zkuste zapřemýšlet nad tím, zda se před vámi dotyčný někdy nezmínil o svých tajných přáních. Jedním z nejčastějších snů je létání. Každý alespoň jednou v životě chtěl poznat volnost ptáků a podívat se na svět z jiné perspektivy. Přesně takový zážitek můžete darovat s pomocí leteckých zážitků.

Darujte vyhlídkový let balónem s romantickým překvapením

Už samotný pobyt ve výšce je dostatečný adrenalin. Pro začátek proto úplně postačí vyhlídkový let v pomalém tempu. Mezi opatrnější varianty patří let v letadle nebo helikoptéře. Skutečně romantickou atmosféru přináší vyhlídkové lety balónem, které téměř neslyšně přelétnou po vyznačené trase nad krajinou s možností pomalého vzletu i přistání. Nehrozí tedy žádné šokové okamžiky a to se lidem většinou líbí. Jestliže se chystáte obdarovat podobným zážitkem partnera, vyrazte na vyhlídkový let společně. Spojíte tak nezapomenutelný zážitek se společnou blízkostí. Je známo mnoho případů, kdy právě v balónu došlo k žádosti o ruku.

Tandemové seskoky jsou zážitkem na celý život

K odvážnějším variantám leteckých zážitků patří tandemové seskoky, které spočívají v asistovaném seskoku, kdy se o všechny technické záležitosti stará školený instruktor, k němuž je obdarovaný při seskoku připoutaný a může si tak nerušeně užívat neskutečně nádherný výhled z několikakilometrové výšky, zatímco instruktor se o všechno postará. Nemusíte tedy hlídat moment, kdy je potřeba otevřít padák. Celý zážitek je proto mnohem bezpečnější, a pokud se při tom necháte natočit kamerou, můžete se o své reakce podělit se svými blízkými.

Je libo seskok naostro či nanečisto?

Tím největším adrenalinem vůbec je bezesporu klasický seskok padákem, při kterém vás nikdo nejistí. K tomu je však už potřeba delší školení, oproti tandemovému seskoku, protože se budete muset naučit, jak s padákem správně zacházet. V rámci leteckých zážitků existuje spousta výškových aktivit. Jestliže si netroufáte vyslat obdarovaného rovnou do několikakilometrové výšky, je vynikající alternativou vzduchový tunel, který je jakýmsi simulátorem volného pádu. Spoustu inspirativních nápadů najdete na www.leteckezazitky.cz a můžete si být jistí, že je vážně z čeho vybírat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *