Levné fotbalové dresy? Na materiálu rozhodně nešetřete

Ne každý tým si může dovolit koupit drahé dresy od světoznámé značky. Místo toho je ale možné obrátit se na nějakou českou firmu, která nabízí potisky dresů, a nechat si zhotovit zakázku pro celý tým u ní, a to zcela na míru. Cena bude zajímavá.

Fotbalové dresy jsou poměrně často poptávaným zbožím, proto s jejich sehnáním nebudete mít problém. Své týmové oblečení potřebuje každá parta nadšenců, ať už se honí za míčem na jakékoliv úrovni. Být ve stejných barvách totiž podporuje týmového ducha, navíc tím dáte najevo svoje zapálení pro hru.

Základem je správný střih a materiál

Dres by měl být především pohodlný a funkční, čemuž je zapotřebí přizpůsobit střih i materiál. Na fotbal jsou obecně lepší volnější dresy, které vám nebrání v pohybu. Jako materiál se nejčastěji používá polyuretan, hodně totiž vydrží.

Design zvládnete navrhnout i sami

Co si na dres napíšete, záleží jenom na vás. Nemusíte mít v týmu zrovna žádného grafika, stačí průměrná uživatelská znalost počítače. Například na DDsport.cz provozují zcela jednoduchý princip – buď dodáte grafiku sami ve formátech .ai, .pdf, .cdr apod., nebo své představy popíšete či nakreslíte na papír a oni je za vás zpracují.

Důležité je dbát na technologii potisku, aby se barvy nesepraly. Váš sponzor by asi nebyl rád, kdyby jeho logo zmizelo po deseti vypráních. Nejčastěji se používají sublimační tisk, sítotisk či tzv. flock. Odborníci už vám doporučí, jaká varianta bude nejlepší pro vás nejlepší.

A jaká bude celková cena? Bohužel to nelze takhle obecně říct. Záleží na vybraném typu dresů, počtu barev, velikostí log, množství apod. Ceny dresů se pohybují kolem 300-400 Kč, trenýrek kolem 300 Kč. Sladit do týmových barev můžete i štulpny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *