Neplaťte víc, než musíte za tonery do tiskáren

Ne každý má to štěstí, že si může dát kancelářské potřeby – včetně tiskáren a tonerů – do nákladů. Ovšem i velké podniky, kde jsou tiskárny a kopírky v nepřetržitém provozu, nechtějí platit přemrštěné částky za tonery a další potřeby. Každá ušetřená koruna se dá investovat do dalšího smysluplného zboží.

Levné papírenské i kancelářské zboží, inkoustové kazety a tonery do tiskáren

Kde se shánějí levné tonery, inkoustové kazety, tiskárny štítků, rýsovací potřeby, tašky a jiné papírenské zboží? V tomto e-shopu. Originální nebo kompatibilní tonery do tiskáren, kopírek a faxů jsou k dispozici již od 581 korun jako například tonerová kazeta MITA AC 6500. Odborníci na veškeré tiskárenské, papírenské a kancelářské zboží ručí za kvalitu dodávaného zboží. Dlouhá léta zkušeností naučila zaměstnance společnosti odhalit mezi výrobky takzvané „šmejdy“, a proto se snaží zákazníkům dodávat pouze prvotřídní zboží.

Jak hledat přesně typ toneru, co potřebujete?

Jednotlivé tonery do tiskárny mají svoje specifika, jež zákazníci většinou znají. Zájemci o inkoustové kazety a cartridge mohou svůj konkrétní typ vyhledat buď podle typu tiskárny, čísla tiskárny, čísla toneru, anebo podle výrobců tiskáren.

Originální, nebo neoriginální toner do tiskárny?

Na výběr máte mezi originálními a neoriginálními typy tonerů. Výhody originálů spočívají ve vysoké kvalitě tisku bez mizení inkoustu, rozmazávání a rozpíjení. Originální cartridge jako RICOH 4460 mají jednotně optimalizovaný jakostní inkoust s tiskovými hlavami, inteligentní čip zaznamenávající hladinu inkoustu, snadno se s nimi manipuluje. Oproti neoriginálům jsou pochopitelně dražší. Kompatibilní – neoriginální – tonery jsou levné, někdy se zárukami a kvalitou blíží k originálu. Ovšem snáze se opotřebují a mají menší kvalitu inkoustu a tisku. Záleží na vás, kterou z variant si zvolíte. Jisté je, že nákupem na kante.cz vždy ušetříte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *