Máte po Vánocích vítr v kapse? Krátkodobá půjčka pomůže

Pokud jste do Nového roku vkročili s mínusem na účtu, rozhodně nejste sami. Zvláště rodiče, kteří se snaží splnit svým dětem veškerá přání, často sahají do nouzových rezerv. I tato situace se však dá poměrně snadno řešit.

Okamžité peníze na účet se mohou hodit každému


V současné době je trh s finančními produkty bohatý na tzv. mikroúvěry, které lze vyřídit doslova v rekordní době. Stále více lidí totiž žije od výplaty k výplatě, a když se objeví nenadálé větší výdaje, potřebují překlenout krizové období. Nemusí se přitom jednat pouze o potíže příjemné, k nimž nákup Vánočních dárků jistě patří. Mnohem častěji se vám například porouchá auto, pokazí spotřebič, který nutně potřebujete, případně dostanete pokutu, již je lepší rychle uhradit, aby dále nerostla. A právě tehdy přichází ke slovu rychlá půjčka ihned na účet.

Jak na to?

Půjčit si nižší částku nebylo nikdy tak snadné jako dnes. Sektor nebankovních společností nabízí řadu zajímavých alternativ, které fungují na jednoduchém principu: půjčíte si částku v řádu tisíců (obvykle minimálně 1 000, maximálně 20 000 Kč) na dobu od jednoho týdne po měsíc. Čím kratší je doba splatnosti, tím nižší úroky vás čekají. Využijete-li služeb společnosti Cool Credit, budete mít navíc první půjčku zcela bez úroků a jiných poplatků. Taková pomoc v nouzi už se jistě vyplatí, že? Vše vyřídíte jednoduše online bez jakéhokoliv čekání a peníze budete mít ještě týž den na svém účtu.

Půjčky pro živnostníky

Finanční krize nebývají výsadou zaměstnanců, kteří zbožně čekají na další výplatu. Také OSVČ se mohou ocitnout v podobné situaci, ať už proto, že teprve začínají a nemají ještě dostatečné příjmy z podnikání, nebo proto, že zakázky nepřichází a stávající klienti se zpožďují s placením faktur. Úskalí je mnoho, proto nebankovní společnosti myslí i na ty, kteří pracují na vlastní pěst. Nebankovní půjčky pro OSVČ dají vašemu podnikání potřebnou finanční injekci.

Říkáte si, že v tom musí být háček…

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, můžete si jí ale také zadělat na problémy. Krátké datum splatnosti totiž skutečně vyžaduje, abyste měli do měsíce k dispozici potřebný obnos, jinak vám vzniknou nepříjemné penále. Pokud si tedy půjčku vezmete a následně zjistíte, že ji nezvládnete splatit včas, raději se s poskytovatelem okamžitě dohodněte na jejím prodloužení oficiální cestou. Rozhodně se nesnažte částku uhradit tím, že si vezmete další půjčku jinde, dostali byste se tak do bludného kruhu, který může skončit až v registru dlužníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *