Usnadněte si život díky pračce a sušičce

Dosloužila vám vaše stará pračka a vy se poohlížíte po nové? Rozhodujete se, zda si rovnou pořídit pračku se sušičkou? Ano, to je dobrá myšlenka, protože popularita sušiček neustále stoupá.

Na co se při výběru pračky zaměřit?

Nejprve je třeba se rozhodnout, zda si vybereme pračku s předním, nebo vrchním plněním. Obě mají funkce srovnatelné, o typu pračky rozhodují prostorové dispozice. Dalším ukazatelem, kterému je třeba věnovat dostatečnou pozornost, je energetická třída. Nejvyšší ekonomické úspory dosáhneme s pračkami s označením A+++. Neopomineme také ukazatel týkající se hlučnosti, který by se měl pohybovat kolem 60 dB. Počet otáček je ideální 1000 a více za minutu. Čím je toto číslo vyšší, tím bude prádlo lépe vyždímané. Dále bychom měli volit takovou pračku, která pojme alespoň 5 kg prádla.

Oblíbené značky

Dlouhodobě zákaznicky oblíbenými značkami u Expert.cz jsou Beko, Indesit a Whirlpool. Jejich nabídku naleznete zdePračky Beko jsou mezi zákazníky populární díky ideálnímu poměru mezi výkonem a cenou. Jejich přednostmi jsou energetická třída A+++, která značí vysokou úspornost, dále rychlost až 1200 otáček za minutu, hlučnost pohybující se kolem 55 dB a schopnost vyprat až 8 kg prádla při průměrné spotřebě 45 litrů.

Preferujete značku Indesit? V tom případě vás zaujme typ pračky Indesit IWSC 51051 ECO, jenž patří mezi nejprodávanější pračky v eshopu Expert.cz. Pračky Whirlpool se řadí mezi stálice nabídky kvalitních elektrospotřebičů vynikajících nejnovějšími technologiemi a nespočtem užitečných funkcí.

Pohodlné sušení prádla

Sušičku prádla můžete zakoupit buď samostatně stojící, nebo v kombinaci s pračkou. Záleží pouze na velikosti vaší koupelny. Bohatý výběr sušiček prádla naleznete zde. V případě, že se rozhodnete pro variantu 2v1 neboli pračku se sušičkou, veškeré informace se dozvíte zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *