MAXIMA pojišťovna

Pojištění majetku MaxDomov

 Pojištění stavby

Pojištění stavby nabízí komplexní ochranu domu, bytu, chaty, chalupy nebo garáže pro případ požáru, poškození domu silným větrem a proti dalším nepředvídatelným událostem a živelným pohromám.

Pojištění domu

Pojištění MaxDomov v sobě zahrnuje komplexní ochranu Vašeho domova pro případ požáru, poškození domu silným větrem a proti dalším nepředvídatelným událostem a živelným pohromám.

Pojištění bytu

Zabezpečte svůj byt  a sjednejte si kvalitní pojištění bytu MaxDomov u Maxima Pojišťovny, které Vás ochrání před mnoha dalšími nepříjemnými událostmi a riziky.

Pojištění chaty či chalupy

Mnoho lidí se po náročném týdnu vydává za odpočinkem na chatu. I chata či chalupa je nemovitost, která si zaslouží péči. Sjednejte si pojištění MaxDomov.

Pojištění garáže

Máte obavu o svou garáž? Pojistěte si Váš nemovitý majetek jedním z online balíčků v rámci produktu MaxDomov nebo využijte pobočku či síť našich poradců.

Pojištění domácnosti

V rámci pojištění domácnosti budete mít pojištěno veškeré vybavení Vaší domácnosti včetně cenností, peněz, elektronických a optických přístrojů, stavební součásti, ale i jízdní kola apod.

Pojištění odpovědnosti

Stačí chvilková nepozornost a vytopíte například vaše sousedy. Vaše dítě či domácí mazlíček způsobí škodu, proto doporučujeme neopomenout vhodné pojištění odpovědnosti.

Další produkty

Maxima pojišťovna navazuje strategická partnerství s velkými korporacemi, pro které vytváří pojistné produkty šité na míru potřebám jejich klientů.

Pojištění osob

Zdravotní pojištění cizinců MaxMedical

Produkt MAXIMA pojišťovny, který lze sjednat jednoduše online nebo s asistencí profesionálů v Centru pojišťovacích služeb. Vyberte si variantu pojištění, která Vám nejlépe vyhovuje.

Rizikové životní pojištění

Nabízíme Vám spolehlivé životní pojištění, které pomáhá zmírnit nepříjemné důsledky nepředvídatelných situací a finančně zajistit Vaše blízké v případě nemoci či úrazu.

Rizikové životní pojištění MaxEfekt

Rizikové životní pojištění MaxEfekt je vhodné zejména pro ty, jenž mají zájem krýt sebe a zejména své blízké před finančním zatížením vzniklým úrazem, nemocí nebo dokonce úmrtím.

Rizikové životní pojištění MaxJistota

MaxJistota vychází z oblíbeného MaxEfektu. Díky jednotné sazbě pro pojištěnou osobu je zajímavá zejména pro starší klienty. Věk ani pohlaví nemá vliv na cenu pojistného.

Zdravotní pojištění MaxDoctors

Pojištění zdravotních služeb MaxDoctors Vám nabízí nadstandardní léčebnou péči poskytovanou po telefonu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Využijte tým profesionálních lékářů a pojistěte si své zdraví.

Pojištění podnikatelů a průmyslu MaxByznys

Pojištění majetku podnikatelů

Pojištění podnikatelských rizik je jedním ze základních produktů v nabídce Maxima pojišťovny. Zakládáme si na tom, abychom pojištění vytvořili přesně na míru potřebám Vašeho podniku, což klientům přináší cenné úspory.

O POJIŠTĚNÍ PODNIKATELSKÝCH RIZIK U MAXIMA POJIŠŤOVNY

Produkt nabízený Maxima pojišťovnou umožňuje široké spektrum možností nastavení – od pojištění velkých rizik pro korporace a firmy, se kterým má naše společnost dlouholeté zkušenosti, až po pojištění na míru menším podnikům. V rámci specifických případů nabízíme také soupojištění.

Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele

Pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele vůči třetím osobám vyplývá ze zákona. Pojištění odpovědnosti kryje podnikateli náklady na nároky třetích osob, za které je právně zodpovědný.

Pojištění podnikatelů MaxByznys On-line

Ukátní pojištění pro živnostníky a menší firmy online přímo z tepla Vaší kanceláře. MAXIMA pojišťovna nabízí pojištění majetku a odpovědnosti za újmu se slevou 15 % při sjednání online.

Kontakty

Adresa:

Italská 1583/24,

120 00 Praha 2 Vinohrady

Telefon: +420 273 190 400 (po – pá: 8:00 až 16:30 hod.)

Fax: +420 273 190 412

E-mail: info@maxima-as.cz

IČO: 61328464

DIČ: CZ61328464

ID datové schránky: q23e43v

LEI kód: 315700NB6W668ACJX347

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *