Modelace s augmentací vykouzlí krásná prsa i u maminek po několika dětech. Proč se vyplatí zákrok podstoupit?

Pro řadu žen, zejména těch, které prošly několika těhotenstvími, je modelace s augmentací jedinou šancí na získání pěkného dekoltu. Povislá prsa jsou daní za milované potomky a bohužel s nimi vy samy nic moc nenaděláte. Pokud vám tento problém leží na srdci a vaše sebevědomí kvůli němu trpí, pak si přečtěte následující řádky. Dozvíte se v něm, v čem je tento zákrok jedinečný, komu nejvíce prospěje, a co všechno umí napravit.

Modelace s augmentací – pro koho je zákrok určen

Jakákoliv úprava poprsí se vždy provádí u žen, které dovršily osmnáct let. Kromě toho, že v tomto věku dosáhnou plnoletosti, dochází také k ukončení růstu a vývoje prsou. Jejich tvar (tedy až do porodu a ukončení kojení) se již dále nemění.

Zvětšení společně s modelací je vhodné zejména pro ty ženy, u nichž došlo k výraznému poklesu ňader. Tento jev je běžný například po těhotenství a kojení, nebo je způsoben vlivem pokročilého věku. A pozor! také v důsledku značného úbytku na váze. Kombinací těchto dvou zákroků tak docílíte nejen plného dekoltu, ale také pevného symetrického poprsí.

Které problémy operace vyřeší

Zákrok je velice oblíbený zejména u těch příslušnic něžného pohlaví, jež mají děti a další přírůstek prostě neplánují. Maminkám po kojení často prsa klesnou, a ať se snaží sebevíce, pravidelně cvičí a posilují prsní svaly, není v jejich silách, aby získaly zpět pěkný plný dekolt. Augmentace s modelací řeší přesně tento problém. Během operace se poprsí pozvedne a vyplní, takže kromě objemu získáte navíc krásný tvar. Nejen maminky však tuto operaci ocení. Obecně se dá říci, že zákrok řeší tři následující potíže, bez ohledu na to, zda máte děti či nikoliv:

  • asymetrii poprsí,
  • povislá nebo deformovaná ňadra,
  • ztrátu objemu v důsledku úbytku váhy či kojení.

Výběr prsního implantátu

Silikon je materiál, jenž zatím na poli plastiky prsou nenašel konkurenta. Když nepočítáme zvětšení poprsí vlastním tukem, je tato výplň ideálním řešením pro získání objemu v oblasti hrudníku. Nejen, že jsou implantáty vyráběny v mnoha velikostech, ale také se jejich provedení odvíjí od požadavků na tvar. Podle toho rozlišujeme implantáty kulaté, kapkovité a anatomické. Ne každý z nich je však vhodný pro všechny ženy. Na úvodní konzultaci s plastickým chirurgem proberete, který je ideální zrovna pro vás. V zásadě platí, že kulaté výplně mají připomínat ňadra dospívající dívky. Jejich tvar je výrazněji ohraničený a přechod mezi horní a střední části dekoltu není tak plynulý. Oproti tomu anatomické či kapkovité implantáty přirozeně kopírují kontury vašich vlastním prsou.

Jak vypadají jizvy po zákroku

Protože je modelace společně se zvětšením prsou invazivní zákrok, při kterém je nezbytné vytvořit řezné rány, budete mít po operaci jizvy v podprsní rýze, kolem dvorce a také vodorovně přes ňadra. Správnou pooperační péči lze však jejich viditelnost částečně eliminovat. Kromě toho postupem času zcela vyblednou, takže se nemusíte ničeho děsit. Po každé sprše, jíž budete moci absolvovat zhruba čtvrtý den po operaci, je nezbytné jizvy řádně vysušit. Po třech týdnech začnete s tlakovými masážemi. Jak na ně, vám vysvětlí ošetřující lékař a také vám doporučí kosmetiku, kterou jizvy potírat pro jejich lepší hojení.

A to už je k tématu opravdu vše. Díky neustále se vyvíjejícím metodám na poli estetické medicíny může mít dnes každá maminka dokonalá prsa i po několika těhotenstvích! Teď už víte, že modelace s augmentací je zákrok, který snadno vyřeší potíže s povislým poprsím a vrátí vám zpět vaše sebevědomí. Nač tedy otálet? Objednejte se na nezávaznou konzultaci a vydejte se na cestu k dokonalému dekoltu!

A jak bojujete s gravitací vy? Přemýšlely jste už nad plastikou prsou, nebo jste hrdé na všechny změny, jež způsobilo mateřství vašemu tělu? Podělte se s námi o své pocity v diskuzi, jsme moc zvědaví na vaše názory!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *