Nakupte regálové systémy z druhé ruky a ušetřete

Nemáte ve firmě zrovna moc peněz na rozhazování? Spousta vybavení se dá pořídit z druhé ruky, a to v překrásném stavu. Pořídíte je i se zárukou, dopravou a montáží. Aspoň pokud se spolehnete na ověřeného prodejce.

Není bazarové zboží jako bazarové zboží. Koupit bazarové regály na základě nějakého inzerátu na internetu je vždycky trochu risk. Nikdy nevíte, s kým jednáte, zda se vás člověk nesnaží obelhat. Vždy je lepší obrátit se na firmu, která se zabývá přímo prodejem již použitých regálů.

Jaké jsou výhody nákupu přes firmu?

V prvé řadě si můžete být jistí, že jsou regálové systémy doopravdy kvalitní. Firma si nemůže dovolit obelhávat zákazníky, brzy by se to projevilo na její pověsti. Kromě toho je vám schopná poskytnout i záruku. Nikoliv dvouletou, ale například šestiměsíční, což určitě není k zahození.

S firmou je taktéž možné se dohodnout na dopravě a montáži regálů, obstará i případnou pravidelnou revizi či údržbu. Takto ke svým zákazníkům přistupuje minimálně firma Pematros. Regály přepravuje s maximální opatrností, aby nebyla narušena jejich stabilita, neodřely se a aby zůstaly stále v perfektním stavu.

Kolikrát ani nepoznáte rozdíl od nového

Ocel zdražuje, což se samozřejmě odráží i na ceně nových regálů. O důvod víc koupit si ten použitý! Na rámech a nosnících navíc kolikrát ani není poznat, že již byly používané. Pematros pečlivě vybírá regály, které jsou kvalitní, funkční a dobře vypadají. Všechny se dají přizpůsobit na míru vašim potřebám, zvolíte si hloubku, výšku i výplň patra.

Odkud tyto kvalitní regály pochází? Častokrát z firem, které například změnily lokalitu a do nového skladu jim staré regály nepasují. Rozhodně nejde o žádné desítky let používané regály v předpotopním stavu.

Ozvěte se firmě Pematros, společně najdete cenově výhodné řešení, se kterým budete spokojení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *