Na dnešek jedna rada, jak vylepšit služby poblíž čerpacích stanic

 

Leckteré větší čerpací stanice nabízejí široké množství služeb, které bývají nad rámec poskytování základu. Základem je v dnešní době myšleno načerpání potřebného množství benzínu nebo nafty, možnost nakoupit si během placení také něco malého na zub, odskočit si na toaletu, možná dokonce koupit malý dárek pro své děti. Lepší čerpací stanice mají ve svém portfoliu navíc služby pro samotné automobily. Vysavač, kompresor, to všechno by stále mělo být standardním vybavením. Co ale taková automyčka, ať už je bezkontaktní, anebo klasická kartáčová?

Vylepšit služby čerpací stanice je jednodušší než dřív

Pokud zvažujete vylepšit služby čerpací stanice, kterou vlastníte, pravděpodobně vás možnost pořídit si bezkontaktní myčku již dávno napadla! Jen jste prozatím možná ještě neměli dost odvahy či času na to zjistit si, co všechno je potřeba zvážit a vyřídit. A vlastně ani nemusíte, pokud využijete nabídky společnosti BKF Carwash. Ta je ochotná poskytnout vám veškeré rady ohledně zřízení nové a moderní bezkontaktní myčky na auta. Od počátečního vypočítání návratnosti, až po samotnou realizaci stavby.

Projekt vlastních automyček je u nás řadu let…

Více o tomto projektu můžete najít na stránkách bkfcarwash.cz. Stejně tak jako o novinkách, které jsou určeny nejen pro autosalony. Profesionální mycí zařízení lze využívat pro široké množství účelů díky množství programů mytí a čištění. Veškeré funkce těchto zařízení jsou počítačově řízeny, všechno je ovládáno průmyslovou řídicí jednotkou, takže je vždy eliminována lidská chyba. Opravdu, vyzkoušejte bezkontaktní automyčku kdekoliv po České republice, uvidíte, že se tento typ rozšíření služeb vaší čerpací stanice hodí i pro vás!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *