Najděte si byt v okolí Prahy – Beroun, Vlašim i Kladno jsou favorité!

 

Když se nechcete vzdát výhod bydlení v Praze, ale zároveň prahnete po klidnějším tempu života, udělejte kompromis. Najděte si byt či dům v jednom z mnoha středočeských měst, která jsou od Prahy, co by kamenem dohodil.

Mladí lidé bez závazků jsou světly reflektorů Prahy nadšeni. Jednou se však zamilují a založí rodinu. Je jasné, že svého dobře placeného pracovního místa se nehodlají vzdát. Na druhou stranu touží po životě v menším městě, kde je bezpečněji, děti mají kousek do lesa a mohou dýchat mnohem kvalitnější vzduch.

Krásná příroda hraje prim

Na soutoku Berounky a Litavky leží půvabné město, kde najdete levné bydlení, Beroun. Je vzdálené jen 20 kilometrů od hlavního města. Rodinné domy na prodej Berounsko jsem žhavým želízkem v ohni také proto, že se nacházejí jen kousek od přírody. Toto město je vlastně obehnáno lesy a kopci. Najdete zde základní i střední školy, konají se zde festivaly i sportovní akce.

Cena bytu na prvním místě

Jakmile založí mladí lidé rodinu, stěhují se mimo Prahu. Jedním z důvodů je vysoká cena domů a pronájmů. Prodej bytu Arbesova Kladno potěší příjemnou nabídkou, ale k dispozici je samozřejmě nespočet dalších nemovitostí. Kladno leží pouze 30 kilometrů od Prahy, cestování není obtížné ani časově náročné. Rodiny s malými dětmi osloví nedaleký přírodní park Džbán, aquapark a letní koupaliště, lanové centrum i in-line dráha.

Skoro jako na venkově

Milovníky přírody zláká prodej rodinných domů ve Vlašimi. Město ležící na řece Blanici představuje klidnou lokalitu s dostupností, škol, školek i gymnázia. Bydlet kousek od přírody je snem mnoha lidí. Když vás omrzí venkov, vyrazíte do Prahy. Cesta netrvá ani hodinku jízdy autem. Najít si bydlení v okolí Prahy za příjemnou částku není nemožné!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *