Nákup vybavení lakovny: Jaké komponenty budete potřebovat?

Chystáte se nově rekonstruovat svůj stávající provoz a rozšířit jej o lakovnu? Pokud ano, musíte se soustředit na její precizní vybavení. Jestliže si myslíte, že veškeré komponenty jednoduše nakoupíte sami, zapojíte a začnete s prací, jste na omylu. Celý provoz lakovny je zapotřebí dokonale synchronizovat, jinak bude velmi neefektivní. My se v následujících řádcích zaměříme na všechny důležité součásti lakovny a také doporučíme služby konkrétní společnosti působící v oboru již řadu let.

Z jakých součástí se lakovna skládá?

Asi nejdůležitějším komponentem je bezesporu lakovací kabina. Právě tady dochází k nanášení barvy na konkrétní výrobky. Při nákupu byste se měli soustředit hlavně na její rozměry odvíjející se především od celkové velikosti předmětů, jež se mají lakovat. Určitě bude vhodné, když zvolíte lakovací kabinu, která bude uzpůsobena hned několika technologiím nástřiků. Nezbytná je také přítomnost vstupních a výstupních agregátů. Právě ony pracují se stlačeným vzduchem, který je pro efektivní fungování celého lakování nesmírně důležitý. Vstupní agregát jej vhání do celého systému přes speciální filtry a výstupní naopak zachytává. Hodně důležitou roli hraje i odsávací box, do něhož postupně mizí přebytečná barva, která se následně může ještě použít. Před celým systémem lakovací linky musí být i přípravná pracoviště. Tady se pohodlně chystají komponenty k průchodu linkou.

Specialisté provoz navrhnou a poradí

Aby byla celá lakovna maximálně ekonomická, obraťte se při jejím projektování na specialisty. Společnost Naver s.r.o. se v této oblasti pohybuje již od roku 1994. Odborníci dokážou celý provoz nejen navrhnout, ale dodají i veškeré komponenty, jež budou kompatibilní a dokážou spolupracovat. Samozřejmě se na specialisty můžete obrátit i s různými odbornějšími dotazy. Poskytují i profesionální servis. Vy budete mít záruku efektivně zařízené lakovny.

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *